Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A DVD lejátszóm nem játssza...

A DVD lejátszóm nem játssza le a gépről kiírt DVD-t. Hogyan kéne kiírnom egy DVD-t, hogy működjön a lejátszóban is?

Figyelt kérdés
Nero Burning ROM 7.5-ös verzióval írtam ki egy DVD-t (a film netről letöltött). A DVD írás elején ilyenekből lehet választani: DVD-ROM(ISO)/én ebben írtam ki/, DVD-ROM(UDF) és DVD-ROM(ISO/UDF). Úgy szerintetek menne a lejátszóban, ha nem az ISO-ban, hanem az UDF-ben vagy az ISO/UDF-ben írnám ki? Ha igen, akkor melyikben? Azért kérdeztem meg, mert nem szeretnék több DVD-t elpocsékolni. Előre is köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 8. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
2009. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha A netröl leszedett film DVD formátumba van akkort ajánlom

a clon dvd programot

ha a netröl levett dvd iso ba van akkort is ajánlom a clon DVD programot

csak az iso filét démontolsal meg kell nyitni és igy ki iratni a clon dvd vel

valószinű hogy egyszerüen iso ba irtad ki az iso filét

pl: ninja5.iso

ha direktben ezt irtad ki egy asztali dévédé sem fogja lejátszani


de nagyobb segitséget kaphatsz ha leirod hogy a leszedett film milyen

valoban dvd formátum vagy sem

szivessen segitek :)

2009. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt a filmet Bittorrenttel töltöttem le, avi fájl. Most találtam egy leírást, hogy konvertálni kéne, letöltöttem a ConvertxtoDVD-t, most konvertál. Hát majd meglátjuk, sikerül-e.Remélem igen.
2009. máj. 9. 07:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A dvdflick,amit belinkeltem majdnem pontosan ugyanazt tudja,mint a convertxtodvd.Azért azt ajánlottam,mert az ingyenes,míg a vso terméke fizetős,és nem tudtam,hogy akarsz/tudsz-e crackelni.Van még a winavi is,az is egy kitűnő progi erre a célra,viszont az is fizetős.Meg a xilisoft is gyárt erre a célra,szintén fizetős,ámde nagyon jó minőségű szoftvert.Meg ki tudja,hány van még,amit nem ismerek.
2009. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!