Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak, hogy működjön...

Mit csináljak, hogy működjön a DVD-lejátszóm?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg. Neten rendeltem. Először jó volt, mikor kipróbáltam.

Scart csatlakozóval van a tv-hez kapcsolva, de sokszor elmegy a kép, és nem jön vissza. Kipróbáltam másik kábellel, akkor jó volt, most megint nem. A 3.-kal megint jó volt, az rendesen bele is ment, a többi nem annyira, és most megint nem jó.


2010. nov. 5. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

mi az ,hogy rendesen bele is ment?

A szabvány scart csatlakozók egyformák .


minden lemezzel vacakol vagy csak az avi-kkal?


kéne egy normális (nem tescós kábel) és ki kéne próbálni.


ha garanciális akkor küld vissza.

2010. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A legtöbb kábel nem teljesen ment bele, tehát laza volt, és mozgott. Mindent lejátszik, nincs is vele gond, de vagy rendesen bekapcsol, és akármeddig működik, vagy kikapcsolás után bejön a kép, és elmegy.

Tehát vagy jó, vagy nem.

2010. nov. 6. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott a gond, hogy mozog, nem érintkezik rendesen, valószínűleg nem a kábellel van gond hanem a lejátszó csatlakozójával, ha ilyet csinál mozgasd meg a kábelt a csatlakozóban amíg jó nem lesz. Ha az sem használ akkor valószínűleg kuka a lejátszó (már ha nem volt drága), esetleg megnézetheted szervízzel, lehet, hogy menthető, csak nem biztos, hogy megéri.
2010. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocs most nézem, hogy rendelted és most kaptad meg, nos ez garanciális probléma, ha boltban vetted volna akkor lenne 72 óra cseregarancia rá, netes vásárlás esetén úgy tudom 8 napod van, ezt ne halogasd, ha valami új akkor működjön rendesen. Ezt olvasd el: [link]
2010. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A vaterán vettem. Van rá 1 év garancia.

Most nézte meg egy ismerősöm, aki ért hozzá. Szerinte a tv-vel van baj (az már min. 10 éves), de szerintem még jó.

Másik tv-n működött, de szerintem azon is el fog majd menni.

2010. nov. 7. 11:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!