Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen a PSP? Jellemezné valaki?

Milyen a PSP? Jellemezné valaki?

Figyelt kérdés

Szeretnénk egy PSP-t, de még nem értek a dologhoz...

Elmondanátok nekem hogy milyen PSP-t ajánlatos venni?

Lehet rajta Wifi? Ki kell csippeltetni?

Kérlek írjatok információkat!


2011. júl. 25. 21:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért lett kiemelve, mit írjunk még?
2011. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

beírod a wikibe vagy megnézel egy videót a youtubon.

Hogy lehet valaki ilyen szerencsétlen??!!

2011. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15:35: rádobsz egy 10-est és megvan a ps vitára (boccs, h nem pont így irta fejböl idézte): Te teljesen hülye vagy?? XD Szerinted 60.000 Ft lesz a kezdö ár??? XD Lesz vagy 90.000 Ft minimum vagy több, honnan veszitek azt, hogy idén jön karácsonyra??? lécvi küld el (ne privibe) a linket ahol ezt állítják mert jövöre jelenik meg!
2011. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15:35: Nem lesz kompatibilis az elödjeivel, elözö komentet is én irtam, hogy tucc összeszedni ennyi baromságot?? ez fáj!
2011. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2012 Március vagy Áprilisban jelnik meg és szerintem az angol wikipédiának jobbak a forrásai mint nektek itt a link akit érdekel: [link]
2011. júl. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hivatalos Sony-s forras, hogy unnepi idoszakban akarjak kiadni.

Ez nagyon valoszinu, hogy karacsony lesz (ezen a heten mar olyan pletykak is megjelentek, hogy oktober), viszont nem 100%, mert valami kozbejohet, de a Sony mar AKARja karacsonyba kiadni.


250 illetve 300 euro lesz a wifi-s illetve a wifi plusz 3G-s valtozat, ami 60-70k kornyeke, itthon meg lehet radobni parezret, es valoszinu Vodafone is fogja majd forgalmazni a 3G-s verziot, es akkor meg reszletre is lehet.


Wikipedia meg egy szar, en is barmikor szerkeszthetem, es nagyon gyakran elavult infokat tartalmaz.

Az arat mar 100% lehet tudni, az biztos ennyi lesz, megjelenesi datum lehet valtozni fog, de az sosem biztos.

En sem csak ugy magamtol talaltam ki ezeket a szarokat, es nem hulyezek le masokat, amig nem vagyok biztos benne, hogy nem beszel hulyesegeket, mint pl te.


De TGS-en minden ki fog derulni, Kaz Hirai mondta meg azt hiszem, hogy addigra minden kerdesre valaszt adnak.


Es a PSP-s jatekok futtatasarol is volt szo, arrol van meg eddig a legkevesebb info, de volt rola szo regebben.

2011. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
19:42, köszi!
2011. júl. 31. 11:27
 18/18 anonim ***** válasza:
karácsonyra jön meg. a jobbik 80 ezer forint a másik 60 ezer forint.
2011. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!