Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki jellemezné nekem a SE...

Valaki jellemezné nekem a SE X8-at?

Figyelt kérdés
érvek, ellenérvek, versenytársak
2011. febr. 14. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem x8-am van, jó teló. Wi-fi vel semmi gond, bluetooth jó, net gyors viszonylag jó játékok vannak rá. Ugye kapacitív érintőképernyő ami könnyen mozog.(nem az a ceruzás rezisztív f0s) Az oprendszer gyors rajta. Akksi jól bírja, bár én mindennap töltöm mert egész nap használom. Fényképezője az ami lehetne azér jobb is de a telefon nem fényképetésre való, én úgy gondolom arra ott a fényképezőgép. Arra meg jó ha látsz valami érdekeset azt lekapod.(Mert ugyebár 3.2 MP -es a kamerája ami közepesnek számít) Van benne távolság és fényérzékelő. Könnyen kezelhető. Jól néz ki.


Amit nagy vetélytársának tartok az a ZTE Blade.(persze ez az én véleményem) A ZTE egy olcsó kínai telefon nem mondanám márkának. Olcsó, lényegében ugyanaz mint a Sony de van benne multitouch ami igen jó képnézegetéshez játékhoz vagy netezéshez. Játéknál azért jó mert pl.: ha fps játék akkor nem kell megálni hogy lőj. Az x8-ban meg kell ami igen zavaró ha valaki szereti a lövöldözős játékokat. (De hát ennél nagyobb gondja ne legyen az embernek az életben.)


Kb. ennyi lenne tehát ZTE Blade abban jobb hogy olcsóbb és van benne multitouch.


Egíébként a Samsung galaxy3 is nagy vetélytársa ami szintén abban különbözik a sony-tól hogy van benne multitouch de viszont ez drágább.


Itt vannak az adatok:


Samsung Galaxy3: [link]


Sony ericsson X8:

[link]


ZTE Blade:

[link]


Annyit még hozzátennék hogy amelyik linket betettem a Sony Ericssonnak annál 1.6-os operációsrendszert írnak, persze már kiadták rá a 2.1-et is ami annyival jobb hogy tudsz bluetooth-on is küldeni fájlokat. Ja és még az hogy a ZTE Blade-ről sok olyat hallottam hogy adnak ki pixelhibás telókat. De kicsi az esélye hogy egy ilyenbe belefutsz. Jah és nincs magyarországi szervize mivel kínai. Ha lejárt a gari a telóra vagy elhasználtad utánna szívás, nem tod hova vinni.

2011. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!