Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miről szólnak az aktív hangfalak?

Miről szólnak az aktív hangfalak?

Figyelt kérdés

Mivel aktív, ezért a készülékbe, be van építve az erősítő, na de akkor milyen vezérlőről szól? Egy egyszerű minihifire rá lehet kötni mint "fülhalfató"? Természetesen jack dugó átalakítóval mert ugyebár a minihifibe kisebb kell. Vagy akár telefonra is rá lehet dugni és ugyan olyan jó minőségben fog szólni a zene a hangfal belső erősítője miatt mint akár egy komplett külső erősítővel tenné egy passzív hangfal?


A válaszokat nagyon köszönöm, nagyon fontos ez most nekem mert nagy hifi bevásárlás előtt állok!


Szép napot mindeninek!


2011. júl. 25. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elvileg -Igen!
2011. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi! Mások hozzászólását is váron!
2011. júl. 26. 08:18
 3/12 Gugu Gabor ***** válasza:

Elvileg igen.. mondjuk de gyakorlatilag nem az átlagos aktív hangalakba épített "erősítők" nem tudják ugyan azt a teljesítmény/minőséget produkálni mint egy rendes erősítő. Plusz a hangszórónak nem árt ha van egy megfelelő mérete és doboza is hozzá :)

Ezzel nem azt akarom mondani hogy teljesen rossz és otthon a szobában élvezhetetlen ha nem vagy vájtfülű akkor otthon teljesen jó lesz. Inkább csak azért írom le ezt az oldalt is hogy ne várj nagy csodát tőle.

2011. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
FIGYU! Ezt a hanfalat szeretném megfevnni (illetve kettőt) [link] énszerintem ha csodát nem is, de egy élvezhetó jó inőséget elvarhatok. ez egy minőségi német hangfal, a sudiokban gyakran latok ilyet)
2011. júl. 27. 10:33
 5/12 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibakert, véletlenül elküldtem úgy h meg nem javítottam ki!
2011. júl. 27. 10:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes lesz, én is elfogadnám!
2011. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gugu Gabor ***** válasza:
Jó választás.. szerintem mehet
2011. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jaaj! nagyon köszönöm!!! szerintem is be fog válni!
2011. júl. 27. 21:22
 9/12 A kérdező kommentje:
danke!
2011. júl. 27. 21:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért azt valljuk be hogy aki már ilyen minőségű hangfalakat vesz az nem minihifivel és nem mp3 lejátszóval fogja hallgatni! Ezt azért nem arra tervezték (inkább Studio hangfalként) persze ez is egy belépő szintű kategória!


Amúgy jó hangfalak! :)

2011. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!