Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem szólnak a hangfalak?

Miért nem szólnak a hangfalak?

Figyelt kérdés
Látszólag minden működik, csak nincs hang. A megfelelő helyre van csatlakoztatva, a gépen a hangbeállítások is jók. Windows XP-m van. Mit tehetnék,h működjön? Már mindent végig pórbáltam a súgóból is...
2010. nov. 29. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Eddig szóltak?

Most telepítetted az XP-t?

Illesztőprogram megfelelő?

Nincs valahol kijelölve a hangfalak némítása?

2010. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, eddig szóltak, de néhány napja nem. Nem most telepítettem az XP-t. Nincs lenémítva sehol sem. Az illesztőprogrammal egy helyen van egy kis gond, próbáltam frissíteni, el is kezdte, de aztán kiírta,hogy megtagadva és nem tudja így befejezni:S:S
2010. nov. 29. 12:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg elkezdte a régi illesztőprogramot felülirni de mivel nem fejeződött be ezért most nincs illesztőprogramod.Tedd fel a régit ha azzal működött!
2010. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!