Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyibe kerül egy már flashel...

Mennyibe kerül egy már flashelt Xbox360 újra-flashelése?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy Xbox 360 aminek kb 2 hónapig voltam a tulajdonosa.

1.1-es LT + legfrissebb firmware volt rajta,minden rendben volt vele.

Pár napja viszont eladtam,és a vevő azt állítja,hogy nem működnek rajta a flashelt játékok.Állítólag elvitte szervizbe,ahol azt mondták,hogy újra kell flashelni.

Na mármost a helyzet az,hogy amíg nálam volt addig minden írott játék működött rajta.Voltam Live-on is jó párszor demokat töltögetni,de utána sem volt gondja az írott játékok lejátszásával.

Az eladás napján viszont miután letöröltem a profilomat,és mielőtt feladtam volna NEM ellenőriztem le a lemezek működését,mivel természetesnek vettem.

Így nem állíthatom 100%-ig,hogy nálam még biztos jó volt,és hogy a vevő sumákolna.Aki ráadásul az értékeléseit nézve megbízhatónak is tűnik,és a az emailezés során is az jött le,hogy korrekt.

Viszont most kellemetlen szituban vagyok,mivel vagy visszavásárolom tőle,vagy kifizetem az újra flashelés költéségét.

Arra számítok,hogy nem kerülhet ugyanannyiba,mint egy szűz xbox flashelése hiszen ilyenkor chip-et és panelt cserélnek,de mivel ebbe már ki lett cserélve így csak szoftveresen kell vele babrálni vagy tévedek.

Az átlagos Flashelés sem tudom konkrétan mennyibe kerülhet,mert én eleve így vettem.

Ezért szeretném tudni,mennyi lenne ez az összeg,mármint az újra Flashelés?

Esetleg,járt e már így valaki?

A válaszokat előre is köszi!


2011. júl. 19. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Flashelés nem egyenlő a chippeléssel, ez nem ps2.. valószínű, hogy hazudik, vedd vissza aztán cső. (profil törlés egyáltalán nem függ össze ezzel a dologgal, és nem is tud magától átíródni a flash)
2011. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Max az lehet a baj hogy egy régi flash van rajta és nem viszi az ujjabb játékokat az meg lehetetlen hó lejojjon róla a flash
2011. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Adtam hozzá négy írott játékot,és azok sem mennek már rajta állítása szerint.
2011. júl. 20. 14:23
 4/4 anonim válasza:
Akkor menj át hozza/kérd vissza kicsit és bizonyosodjmeg az igazságról ha nem mond igazat te döntős el micsinalsz
2011. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!