Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudom feltorni a PSP-met?

Hogy tudom feltorni a PSP-met?

Figyelt kérdés
PSP 3004 6.31-es verziot hogyan tudnám meghackelni? Vagy ha valaki ezzel foglalkozik, és ha szukséges, el is mennék és meg is fizetném! Kérlek segítsetek! Kôszônôm!
2011. júl. 18. 12:23
1 2
 11/14 boglárr013 válasza:
Nyilván HARANG.XD
2011. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Boglár13


Hulye válaszhoz, hulye válasz jár.26 éves vagyok, talán még nincs itt a nyugdíj ideje.Es ha anonymként irkodsz, akkor ne várd hogy majd kitalálom a nemed is.

2011. júl. 20. 22:23
 13/14 boglárr013 válasza:
Neked a Boglár név névtelen ?? Nem vagyok anonym , és tudtommal a boglárka az lány név ... xDDDDDDDDDDD De minek kérdezel ilyeneket a neten , ahelyett , hogy elmennél , egy üzletbe és megkérdeznéd , vagy feltöretnéd ?!
2011. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az elso idiota kommentedet névtelenul írtad.Jol emlékszem! Másodszor meg, ha megnézed az oldal nevét, talán nyilvánvalová válik számodra is, miért itt kérdezem meg! Harmadszor meg, ha fingod sincs a témárol vagy egyszeruen nem is érdekel téged, akkor meg a mi a fa**nak irkálsz ide?
2011. júl. 23. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!