Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a suli rendszer...

Hogyan lehetne a suli rendszerét feltorni? Csak puszta kiváncsiság mielott mindenki a nyakamnak ugrana!

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sehogy. Kicsi vagy te ahhoz.
2010. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha nemtod légyolyan szíves ne válaszolni.. kosz
2010. máj. 25. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Hülye kérdésre hülye válasz. Ne is. haragudj már, de akkora hülyeséget kérdezel. Milyen suli, milyen rendszer?? egyetem és ETR? Középsuli és digitális napló vagy mi? Semmit nem írsz róla, nyilván nem értezs hozzá. Feltörni meg: komoly gépismeret kell hozzá, az nem úgy megy, hogy megnyomok 3 gombot és fel van törve és itt senki nem fogja ezt neked elmondani.
2010. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez viszont igaz, bevallom hulye kérdést tettem fel!
2010. máj. 25. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sose csináltam, de talán ha kívülről is be lehet jelentkezni, akkor a rendszergazdai rész internet címe csak alig különbözhet a nyilvánostól.

Próbáld meg a címsorba irt rész végét megváltoztatni

(általában nem a főoldalon pl a számokat átírni)

Nem könnyű kenyér 1000-ből az egy ha eltalálod.

Ráadásul az se mindegy mit írsz be tényleg nem kezdőknek való feladat. Amúgy meg az IP címed naplózza lenyomozható vagy.

2010. máj. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig pingeled amíg össze nem omlik a szerver...
2010. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!