Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új Xbox 360-at vagy használt...

Új Xbox 360-at vagy használt PS3-at vegyek?

Figyelt kérdés
Max 50 ezrem van az ügyletre,ezért vagy új 250-es Xbox-ot vagy használt Ps3-at (120,160 Gb-osat) tudok venni.Érdekelne, hogy mennyire megbízhatóak PS3-ak használt állapotban és az Xbox-ok úgy általánosan.
2011. júl. 5. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

figyelj az én ps1-em 15 éve van meg és még ma is tökéletes.


az xbox 2 nyár alatt megfog dögleni.

2011. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem biztos, lehet 1 nyarat sem bír ki.

Amúgy a box vagy soha nem romlik el, vagy naponta elromlik, ez a 2 lehetőség van.

Egyik haveromnak folyton 3led-es lett, valamelyik meg nyáron napi 5-6 órákat játszott.

2011. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az én haveromank 1 hét után 3 ledes lett és újonnan vette :D azóta ott áll a szobájában 4 éve kb
2011. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az én jasperesem már 2 éves és még mindig hibátlan, a slimem fél éves és hibátlan, de most fogom ps3ra cserélni, eddig még semmim sem romlott el, még pcben se alkatrész.. én mindkettőt ajánlom :D
2011. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ps1 NE HASONLITUSNK MÁR össze! Jó hogy kibír 15 évet mikor nem olyan bonyolult a félépítése és a melegedése se olyan nagy!
2011. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!