Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új Xbox 360-at vagy használt...

Új Xbox 360-at vagy használt PS3-at vegyek?

Figyelt kérdés
Max 50 ezrem van az ügyletre,ezért vagy új 250-es Xbox-ot vagy használt Ps3-at (120,160 Gb-osat) tudok venni.Érdekelne, hogy mennyire megbízhatóak PS3-ak használt állapotban és az Xbox-ok úgy általánosan.
2011. júl. 5. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Xboxot vegyél, szerintem jobb, mint a PS3
2011. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem x-box-ot vegyél, közeli barátomnak is az van rengeteget játszunk, szerintem jobb mint egy PS3, maga az egész jobban néz ki, de csak vélemény, meg azért fényezem ennyire mivel még nem volt lehetőség kipróbálni a PS-t
2011. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én most fogom a boxomat ps3ra cserélni, az exkluzív játékok miatt.. azokat nézd meg szerintem és az alapján dönts, hogy melyik cégnek a játékai tetszenek jobban.
2011. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
használt ps
2011. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

PS3 még használtan is megbízhatóbb, mint egy vadonatúj Xbox360.

De ha eltekintünk attól, hogy használt/új, akkor sem könnyű a döntés.

Pl. warezra box ajánlottab, eredetizésre ps3.

Meg nézd meg az exkluzív címeket, PS3-on sokkal több/jobb exkluzív játék van, de ha egyik sem tetszik, akkor akár vehetsz boxot is (bár ha az exkluzívokat nem néznénk még akkor is ps3-mat ajánlanám jobban).


Amúgy szeptemberben állítólag ps3 árcsökkenés lesz, és 50-55k körül lesz a 160 gigás ps3.

Én azt azért megvárnám.

2011. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szemikeee válasza:
Én játszottam PS3 an és nem nagyon fogott meg. Xbox360 on még nem játszottam. De én is akarok venni :D szal. Szerintem XBOX360 at vegyél :P
2011. júl. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Előző: az aztán érvelés felső fokon.


Már 3-4 helyen láttam a nevedet, és eddig mindig hatalmas baromságot írtál

2011. júl. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha okosan akarsz vásárolni akkor Xbox 360 vegyél! Miért? 2év garancia van rà!
2011. júl. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A PS3 megbízhatóbb.A családban van egy 250-es, kb másfél éve nyúzzuk és semmi baja.Haverom 80 gigás Fat ps3-a cirka 3 éve bírja, a kontrolleren elkoptatta a stick felét, de még mindig bírja,pedig mindenre használja.Ugyanennek a havernak xbox360-ja volt a ps előtt, ami laza 1éven belül 3-4szer ment tönkre.Viszont az újabb modellek elvileg megbízhatóak, ezért tettem fel a kérdést.Az a pár ezres áresés szeptemberben nem lesz nagy dolog, most is lehet új ps3-at 60 ezer körül kapni.
2011. júl. 6. 10:43
 10/15 anonim ***** válasza:

Legolcsóbban újonnan ps3 66k.

Az a pár ezer minimum 10k-t jelent, szerintem az jelentős, de te dolgod, hogy eldöntsd megéri-e várni (főleg hogy nem 100%, hogy lesz árcsökkentés, csak pletyka, de nagy rá az esély, mivel már nyereséges a gyártás).


Xbox360 slim már megbízhatóbb, de még így sem Sony minőség.

2011. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!