Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Férjemnek szeretnék venni egy...

Férjemnek szeretnék venni egy konzolt. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

50-60 ezret szánnék rá, nem zárkózom el a használt termékektől sem. Elég laikus vagyok ilyen téren, viszont sok konzolról hallottam már. Ezek jöhetnek számításba: XBox, Xbox 360, Sony Playstation 2, Sony Playstation 3, Nintendo Wii, illetve a Nintendo GameCube.

Ti biztosan jobban értetek hozzá, így ha leírnátok a véleményeteket ezekről a gépekről, akkor nagyon sokat segítenétek.


A másik kérdésem az lenne, hogy mivel nincs HD tv-nk, így úgy gondoltam, ráköthetnénk a monitorra. /Így legalább nem a nappaliban lennének szétszórva a játékai :) /

Milyen kábelek szükségesek egy Samsung E1920 monitorhoz, ha egyáltalán rá lehet kötni?

(A sima tv sem olyan régi. 72cm, van rajta scart és AV, valamint két másik számomra megfejthetetlen "bejárat". Esetleg erre is csatlakoztathatnánk jelentős képromlás nélkül?)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 29. 17:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Előző:


már fel lehet törni, és még nem is kell dvd-re kiírni a játékokat, hanem rögtön lehet hdd-re másolni. Csak körülményesebb a játékok letöltése, mert kevés oldalon van játék meg elég nagy méretűek.

És egy boxhoz képest max egy ezressel drágább a játék, de ez tényleg maximum, általában vagy ugyanannyi vagy tényleg ezer forint alatt van az eltérés

2011. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen az Xbox360 -at ajánlom.
2011. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is a Xbox360-at ajánlom!!
2011. júl. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!