Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Férjemnek szeretnék venni egy...

Férjemnek szeretnék venni egy konzolt. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

50-60 ezret szánnék rá, nem zárkózom el a használt termékektől sem. Elég laikus vagyok ilyen téren, viszont sok konzolról hallottam már. Ezek jöhetnek számításba: XBox, Xbox 360, Sony Playstation 2, Sony Playstation 3, Nintendo Wii, illetve a Nintendo GameCube.

Ti biztosan jobban értetek hozzá, így ha leírnátok a véleményeteket ezekről a gépekről, akkor nagyon sokat segítenétek.


A másik kérdésem az lenne, hogy mivel nincs HD tv-nk, így úgy gondoltam, ráköthetnénk a monitorra. /Így legalább nem a nappaliban lennének szétszórva a játékai :) /

Milyen kábelek szükségesek egy Samsung E1920 monitorhoz, ha egyáltalán rá lehet kötni?

(A sima tv sem olyan régi. 72cm, van rajta scart és AV, valamint két másik számomra megfejthetetlen "bejárat". Esetleg erre is csatlakoztathatnánk jelentős képromlás nélkül?)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 29. 17:44
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Te egy álomnő vagy, ezt jobb ha tudod.
2011. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nintendo Wii:-) Felejthetetlen mókát tud nyújtani, főleg ha ketten játszanak rajta.És lehet kötni olyan monitorra is, csak most nem jut eszembe, hogy melyik az a kábel:s)
2011. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok én álomnő :). Csak kisgyerekkora óta vágyik valamilyen konzolra, mindig gyűjtögetett is rá, csak aztán másra kellett a pénze. Így szeretném most meglepni a születésnapjára, a lehető legjobbal. Csak a végén nehogy túl sokat üljön előtte :)


Utánanéztem a Wii-nek, nekem tetszik. De nem túl lányos? Ezen lehet játszani amolyan "férfiasabb" játékokkal is?

Illetve találtam olyat, hogy "Wii Motion Plus". Ez miben különbözik a simától?

2011. jún. 29. 18:13
 4/23 anonim ***** válasza:
Dehogy lányos, én 15 éves fiú létemre nagyon szeretem.Vannak rá fiús játékok(akció: Call of Duty, vagy még Conduit II akció játék is fantasztikus).A Motion Plus a sima WiiMote-nál fejlettebb, precízebben érzékeli a kontroller mozgását.
2011. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nintendo Wii-vel ketten közösen jót tudtok játszani.

De ha a férjed a komolyabb játékokat szereti (fröcsögő vér, lövöldözős/gyilkolászós, stb.) akkor PS3 vagy Xbox360 (mivel a többi amit írtál már nagyon régi, és már nem is támogatottak, nem jön rá új játék).

Ha eredetibe akarja majd megvenni a játékokat, akkor PS3 jobb, viszont az drágább is, mint az xbox360, újonnan 66k a legolcsóbb (de állítólag szeptemberbe lesz árcsökkenés, és 60k alatt fogják árulni).

Ha warezolni akar (letölti a játékot ingyen), akkor xbox360 az ajánlottabb.

Xbox360 sem rossz, csak a ps3 jóval jobb, de cserébe drágább is.

2011. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Egyébként Nintendo Wii-ra is van rengeteg fantasztikus fiúknak szánt akciójáték, de a Conduit II a legjobb ezek közül.
2011. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 davidb ***** válasza:

Ha esetleg érdekel a netes rendelés, akkor itt egy honlap, ahol jó árak vannak. Akár 10 000 forintot is tudsz itt spórolni szerintem.

[link]


[link] xbox360/gepek/mind


[link] playstation3/gepek/mind


[link] wii/gepek/mind

2011. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

18:18


Lehet, hogy 1-2 elvétve van, de hardcore játékosoknak egyértelműen nem Wii való.


Amúgy én is ajánlok pár boltot, ha már az előző is ajánlott.

Platinumshop erősen ajánlott, nagyon megbízhatóak, áraik is elég alacsonyak, legalábbis nem olyan túlárazott, mint az 576.

Akkor ott van még a gamecity, ami elég olcsó, bár elég ratyi egy bolt, de ha vadonat új, bontatlan ps3-mat adnak akkor nem lehet gond.

Konzolvilag is ajánlott.

Kb bármelyik kisbolt ajánlott, olcsóbbak, bár nem mindegyik megbízható, de erre való a net, hogy utánanézzük.

A nagy boltokba nem érdemes venni (media markt, 576, stb, konkrétan 576-ba +10000-be kerül az összes konzol)

2011. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki egy Xbox 360 Slim-et meg mondjuk a COD:Black Ops-ot de ha igazán azt akarod,hogy örüljön még egy Kinect-et és mehet a szórakozás ;D
2011. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Attól függ: ha inkább az autós/verekedős/lövöldözős/sport játékokat szereti jobban akkor xbox360 vagy ps3 (ezek közül is inkább az xbox 360).Ha viszont csak alkalmanként játszana és nem a hardcore (az előbb felsoroltak) játékokért rajong akkor nintendo wii.Nemsokára viszont valószíű egy árcsökkentés akkor azt talán érdemes lenne megvárni.
2011. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!