Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Férjemnek szeretnék venni egy...

Férjemnek szeretnék venni egy konzolt. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés

50-60 ezret szánnék rá, nem zárkózom el a használt termékektől sem. Elég laikus vagyok ilyen téren, viszont sok konzolról hallottam már. Ezek jöhetnek számításba: XBox, Xbox 360, Sony Playstation 2, Sony Playstation 3, Nintendo Wii, illetve a Nintendo GameCube.

Ti biztosan jobban értetek hozzá, így ha leírnátok a véleményeteket ezekről a gépekről, akkor nagyon sokat segítenétek.


A másik kérdésem az lenne, hogy mivel nincs HD tv-nk, így úgy gondoltam, ráköthetnénk a monitorra. /Így legalább nem a nappaliban lennének szétszórva a játékai :) /

Milyen kábelek szükségesek egy Samsung E1920 monitorhoz, ha egyáltalán rá lehet kötni?

(A sima tv sem olyan régi. 72cm, van rajta scart és AV, valamint két másik számomra megfejthetetlen "bejárat". Esetleg erre is csatlakoztathatnánk jelentős képromlás nélkül?)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 29. 17:44
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Utolsó vagyok.Csak, hogy ajánljak én is egy boltot:

[link]


Meg egy segítség: szerintem az xbox360/ps3/wii közül válassz, a többi az már régi konzol.

2011. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 2. 21:10
 13/23 anonim ***** válasza:

Figyelj,elmondom neked,hogy hiába fog feljönni,ujabb es ujabb konzol,a playstation mindig a leges legjobb marad...

en ezert a playstation 3mat ajanlom,minden ferfinak tetszene,hidd el nekem.és ha ajánlhatok játékot,akkor ez legyen az első amit veszel hozzá,ez a legférfiasabb: god of war,1,2,3.higyy nekem...ha a legjobbat akarod neki,vedd meg a playstation 3mat,nekem mar 4eve megvan es semmi baja azota,es nagyon joo.

2011. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Xbox360-at vegyél az a legjobb!!
2011. júl. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
dante619: pont neked fog hinni, aki úgy írja a szót, hogy "higgy"?!
2011. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
mer mia bajod van??nemmindegy neked hogy én hogyirom??? ha nekem ugy jo,akkor nekedis legyen jo,itt nem azt nezik hogy hogyirod,hanem hogy mit irsz
2011. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
az x-box 10-15 éves kis pisiseknek való,akik elvannak vele,de a ps3-nak a nyomába nem mehet.
2011. júl. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

10:58


Trollkodás FAIL :D


Higgy a helyes, higyj a helytelen (még a chrome is aláhúzza, ha nem tudná valaki)


És ne csak azt írjátok már, hogy "ez az istenkirály konzol", mert ez alapján én direkt az ellenkező konzolt választanám, ha ilyen hülyegyerekek használják azt a konzolt.

Próbáljatok meg érvelni, és akkor a kérdező is el tudja dönteni, hogy neki melyik a jobb, meg az ellentábor nem fog tudni mit válaszolni, hogyha jókat írsz (bár ez max a ps3-nál van)

2011. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
X-box 360 slim 250gb 50-ért azthiszem már megkapod és később vehettek hozzá kinectet:D
2011. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Dante nekem nem a helyesírásoddal van bajom hanem azzal hogy a ps3 az nem átlagos családnak való mert drága hozzá a játék.Abban egyet értek hogy tényleg a legjobb konzol de csak eredeti játékot viszi és ez így nagyon borsos:)
2011. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!