Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mp3 lejátszót akarok venni,...

Mp3 lejátszót akarok venni, segíte_nétek választani?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, ami jobban szól mint a nokia 5310-es, nem tudom ki próbálta már, de nem vagyok vele megelégedve. Nem kell csak kicsi kijelző, mp4 se, csak strapabíró legyen és jól szóljon! Van valaki akinek van összehasonlításban tapasztalata? Vagy melyik az a bolt, ahol ki tudnám próbálni vásárlás előtt? Médiamarktban lehet?
2011. jún. 16. 23:39
 1/3 anonim válasza:

Szervusz!

A Philips-nek nagyon jó mp3-ai vannak, így azt tudom neked ajánlani. Nekem is van, alapban 2GB a memoriája, és a hangzása egyszerüen király. Van hozzá nagyon jó füllhalgató is, ami mégjobban visszaadja azt, amit te vársz egy zenétől.

A Mediamarktot nem ajánlom, ott nincsen nagyon Philips, ráadásul nagyon drágán adják el a kacatjaikat. Inkább menj az Electronics-ba. Ott szuper termékek vannak.

Remélem segítettem valamelyest a döntésedben! 17_L

2011. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hello!

Az előző válaszoló vagyok... az Euronics az az áruház... elírtam. Tudtam hogy e-vel kezdődik, és nics a vége... de a közepe. XD

2011. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha, szétnézek, köszi!
2011. jún. 22. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!