Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Slim-et vagy inkább...

Davidb kérdése:

Xbox 360 Slim-et vagy inkább PSP 3004-et vegyek (ha már van egy jó számítógépem)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 17:43
1 2
 11/20 anonim válasza:
08:02-es vagyok ismét. Igen, de a kérdező nem akar ps3-mat venni. xbox és psp között leng. Amely játékokat felsoroltál pontosan én is ilyesmikre gondoltam hiszen hatalmas játékok és nem éri meg őket kihagyni, a pspt pár év múlva el sem fogod tudni adni szerintem az xbox slim az meg egy jó ideig eltart még mert olvastam egy cikket hogy valószínűleg a microsoft 2015-ig nem ad ki újdonságot.
2011. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ps3 szóba sem került, nem is azt akartam mondani, hogy vegyen azt, csak mondtam, hogy igazán nagy eltérés konzol vs pc-nél játékok terén inkább ps3-nál van.

Na de ez mindegy is.


PSP-t meg már most is alig lehet eladni, ez igaz, és én nem is ajánlom már senkinek sem a psp-t (kb 2 éve), inkább az NGP-t szoktam hangoztatni, de ha már a játékfelhozatalt nézzük psp-n csak olyan játék van, ami PC-re nincs.

2011. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
előző! de a psp az meg jóval lemaradott grafikailag mint a pc meg egy xbox... :D
2011. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Igen, tudom, de ismetlem, hogy NEM IS AJANLOM A PSP-t.

Csak irtam, hogy jatekfelhozatal szempontjabol ott van lenyeges elteres, mig boxra evente kb 3 jatek jon ki, ami PC-re nem.


De amugy vegyel majd Vitat, karacsonykor jon ki, 250 dollar lesz (boxnal nem is dragabb), teljesen mas jatekfelhozatal, grafikailag meg PS3 szintjet is uti, es tele van mindenfele extraval, OLED kijelzo, erintokepernyo, masszirpad, 2 analog joy, elol hatul kamera, stb.

Boxnal jobban megeri

2011. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
pontosan megéri várni mert elkapkodott döntés lenne. a box hajlamos melegedni, a psp meg hajlamos gagyi lenni...
2011. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az E3 konferenciák után a Nintendo Wii U-t kell venni, mert az minden konzolt ütni fog!
2011. jún. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Előző:


nem mondanék hülyeséget, mert a Nintendo egy teljesen más csoportot céloz meg, mint egy "normál" konzol.

Nekem mondhatja bárki, hogy milyen jó, Nintedo termék nem kéne, én PS fan vagyok, nekem az az elit.

2011. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Akkor jó, hogy itt egy PS elit:D

Egy kérdésem lenne: egy teljesen kitűnő állapotú PS1(Slim) 10 darab eredeti játékkal, 4MB-os memóriakártya, 2 darab controller(1 darab eredeti, az is hibátlan, és egy Logic4 márkájú, ez is hibátlan) a PS1-en egyetlen karcolás sincs, mennyiért lehetne eladni?A PS1 tökéletesen lejátssz mindent, eddig egyetlen hibát sem produkált.De most, hogy Nintendo-im vannak, nem szívesen látok egy konkurencia terméket otthon.

2011. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Max 10k.

Hiába hibátlan, 16 éves termékről beszélünk.

Még a PS2 is max 20k, és az minden szempontból komolyabb/újabb hardver.

2011. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Rendben, köszi:D Megy a zöld kéz!
2011. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!