Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel tudom este lehalkítani...

Mivel tudom este lehalkítani a számítógépem hogy ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
Lepedővel nem szeretném letakarni mert az gondolom nem tenne neki jót (meg szerintem nem is használna).Anyukám ébren alvó szinte az alsó szintről észreveszi hogy gépezek, mert hallja a hangját. Értelmes válaszokat kérek ami kivitelezhető is!
2011. júl. 13. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki!
2011. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz már..csak én este gépezni akarok!
2011. júl. 13. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Csendes hűtést kell alkalmazni...a kibocsátott zajhoz hozzáad a tápegység, a CPU hűtés, a VGA hűtése és a rendszerventilátorok...ezekből mind lehet halk cuccokat szerezni, de nyilván nem a legolcsóbb kategóriában. Vagy ragaszd körbe a szobád falát tojástartókkal...
2011. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hogyan kell csendes hűtést beállítani?.. vagy ezek a cuccok kellenek hozzá amiket felsoroltál?
2011. júl. 13. 21:33
 5/11 anonim ***** válasza:
laptop...
2011. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kiegészítés: ha hangos nyilván egy elavult/túlhasznált konfig. ja és nincs fal?
2011. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem.. köszi a NORMÁLIS választ:D
2011. júl. 13. 21:36
 8/11 A kérdező kommentje:
de van:D
2011. júl. 13. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:
laptop. jóval kevesebbet is fogyaszt, mint egy asztali gép, és szinte néma. :)
2011. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ki kéne deríteni melyik hűtő(k) a leghangosabb(ak)...lekapod a ház oldalát és kézzel lefogod néhány másodpercre a ventilátorokat egyesével...ha kiderül, hogy melyik ventilátor(ok) lefogásával halkult jelentősen a gép, akkor azok helyére egy halk cuccot kell szerezni...a táp ventijét nem lehet könnyen lefogni, de kiderül ha az a hangos...
2011. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!