Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel tudom este lehalkítani...

Mivel tudom este lehalkítani a számítógépem hogy ne vegyék észre?

Figyelt kérdés
Lepedővel nem szeretném letakarni mert az gondolom nem tenne neki jót (meg szerintem nem is használna).Anyukám ébren alvó szinte az alsó szintről észreveszi hogy gépezek, mert hallja a hangját. Értelmes válaszokat kérek ami kivitelezhető is!
2011. júl. 13. 21:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A csendesventik is jók, csak drágák és a tapasztalat azt mutatja hogy nem igazán hatékonyak. Ajánlom olyan szigetelő beszerzését amit be lehet ragasztani a számítógépház belsejébe és véd a kívűlről bejutó por valamint a belülről kifelé haladó zaj ellen, ez annyira nem drága megoldás. Ja és a por is nagy hangot generál az által hogy lassítja a ventillátorokat, nőveli a belső hőmérsékletet és ezáltal magasabb fordulatszámon járatja a ventillátorokat, ami még kimardt az talán a merevlemez, de arra is tudsz párszáz forintért gumírozott alátetétet szerezni ami csökkenti a rezgés keltette zajt.
2011. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!