Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 Slim-et vagy inkább...

Davidb kérdése:

Xbox 360 Slim-et vagy inkább PSP 3004-et vegyek (ha már van egy jó számítógépem)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 17:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Inkább xBox.A PSP fingot sem ér, akkor inkább már értéket vegyél, nem?:D
2011. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha van 1 jó géped, amellé ne vegyél xboxot, inkább ps3-at. De persze ez Magyarországon nem menő, mert nehezebb hozzá másolt játékokat szerezni :(
2011. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat is, de ps3-at nem akarok venni, az túl drága vagy xbox vagy psp szóvál vagy az egyik vagy a másik mellett érveljetek, ne egy 3. konzol mellett.
2011. jún. 2. 17:59
 4/20 anonim válasza:
PSP 3004 slim!ez a legjobb! nekem is ilyen van. ha van pc-d akk minek xBox?a pspt el lehet vinni bárhová.
2011. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

box hulyeseg PC melle.

PSP meg mar eleg oreg.

Szerintem varj fel-1 evet, es akkor mar talan normalis aron lesz kaphato NGP/Vita/PSP2, aminek siman van box/ps3 grafikaja, es normalis exkluzivokkal, mindenfele extra cuccal (erintokepernyo, masszirpad, stb.), jo moka lesz

2011. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja xbox-on vagy ps3-on gondolkoztam .végül xboxot vettem (nem a flash miatt) és nem bántam meg :) nagyon jó és nekem is van mellete jó gépem de mióta megvan szinte be se kapcsolom!
2011. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem ertem Pc melle minek Xbox.

Ugyanazok a jatekok, csak boxot joystickal iranyitod.

PS3-on legalabb vannak rohadtjo exkluzivok.

2011. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
de a box mellé lehet venni kinectet :D az már el tér a pctől. és nem ugyanaz. pc-re tök sok olyan játékot nem lehet kapni amit boxra igen, (pl. skate 3) és nem hagyom ki a guitar hero élvezetességét sem amikor a haverokkal nyomatjátok ezerrel. XBOX 360-AT TESSÉK VENNI PSP-T ELFELEJTENI!
2011. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kinect-hez nincs elég hely a lakásban, guitar hero-m meg van pc-re..:)
2011. jún. 5. 09:32
 10/20 anonim ***** válasza:

08:02


De ezek vannak ps3-ra is, és akkor már az jobban megéri PC mellé.

A tök sok az meg szerintem túlzás, igaz, hogy a konzol már a fő platform játék szempontjából, de azért viszonylag ritka, ha PC-re nem jön ki valami (amit fejből fel tudok sorolni az Mortal Kombat, LA Noire, Red Dead Redemption, bár igaz, hogy ezek hatalmas játékok)

2011. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!