Mi lehet a gond a hangfallal?

Figyelt kérdés

még anno 56ban, na jó nem akkor, de elég régen, vettem egy Logitech x-540 típusú hangrendszert (5.1)

Észrevettem, hogy a két hátsóval valami gond van, vagyis nem a hátsókkal, hanem valahol máshol, mert hogy úgymondjam bugyborékol, súg, egyes hangokat normálisan, másokat torzítva adnak ki, ha átkötöm, akkor meg elől, ha megint akkor a centerben.(olyan mintha egy nagyon rossz rádióadás menne, súgó stb..) Nagyon idegesítő, már több hangkártyát megélt, laptopot, stb. tehát nem a gépekben a gond. gondoltam most arra is , hogy nem kap elég áramot, kiszen vagy 10-12 helyre oszlik az áram. Garanciája lejárt már, hiszen több mint 3 éves, másik meg hogy a papírok sincsenek már meg...

van valakinek ötlete, hogy mi lehet ez? volt már vkinek ilyen problémája?


2011. máj. 9. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, ez a logitech x500 széria hibája, hogy rádióznak. az az oka, hogy rosszul vannak leföldelve a kábeleik. ezt úgy tudod megoldani, hogy a hangerőszabályzót feltekered 3/4-edig, és a windows hangerőszabályzóval fogod szabályozni. a rádiózás megfog szűnni, nekem is x530-asom van és így sikerült.
2011. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod, de nekem ez sem segített, el evez így is a hátsó 2 hangfal, 3/4 re tekerve, windózban levéve... 50/50 en is azt más fórumból lestem, az sem segít...
2011. máj. 9. 13:18
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem azért még próbálgasd a hangerőszabályzóval. lehet hogy pl maxra tekerve jó lesz. ez általában be szokott válni mindenkinél
2011. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát sajnos semmlyen variációja nem lett sikeres a tekergetésnek :S...
2011. máj. 9. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor esetleg még a prohardver fórumán megnézheted a témáját, hogy mások hogy oldották meg
2011. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nézegetek utána már mindenhol, de ezek szerint akkor ez nem ugyanaz a probléma. Alapból halkabb is a 2 hátsó, de a "rádió" val azt értik, érted, hogy halk állapotban serceg vagy mit csinál? mert ha azt akkor ez nem az, nekem bármilyen hangerőn torzít súg, búg a hátsó 2 hangfal, vagy első, éppen amelyiket oda kötöm...
2011. máj. 9. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
rádióadásokat vesz nem? nálam úgy csinálta, hogy néha halkan hallani lehetett, mikor a bemondó beszélt, meg zenét is, meg sercegett is
2011. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vesz :) semmit nem vesz:) csak valami nagyon gáz a subw ban..:S nemtudom mi ez...
2011. máj. 9. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!