Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 melyik a jobb? és...

Xbox 360 melyik a jobb? és megéri már?

Figyelt kérdés

Helosztok

szerintetek megéri xbox 360 at vennem

ahogy olvastam minimum 2013 ig nem lessz új xbox ( ami elég sok idő))

és ha meg is érné venne makkor melyiket?

a régi arcade a 4gb os új ?

vagy a 250gb osat?

én azért szeretnék venni mert most jött ki az új Mortal Kombat ami nagyon bejön és hát gépet mindig fejleszteni kéne hogy mennyenek a dolgok + semmit se adnak ki lassan már rá : /

egyébként most a 4gb osat tartom legelöl mert nem akarom egy darabig kicsippeltetni meg ha ki is csippeltetném akkor se a vinyóra raknám hanem kiirnám duplarétegüre

vagy hogy megy xboxnál? muszály lenne felrakni a gépre?


2011. ápr. 23. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Minél újabbat vegyél, de az nem igaz, hogy nem adnak ki játékot pc-re. Ha a boxot kicsippelteted, és red ringezik akkor fizethetsz a javításért rendesen, mert ugrik a gari.
2011. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 JulesM111 ***** válasza:

Szia!


Inkább leírom a saját példámat: kb. 2 éve vettem egy 60Gb-os Pro-t, herélve. A garancia nem nagyon izgat, egy új game kerül vagy 10-15-ezer forintba, és 6-8 játék kitolása után úgymond "visszahozza az árát".

Vinyó: javaslom, hogy legyen benne, mert csak "gyaszatol" benne a korong, ami halkabb hangerőnél idegesítően hangos tud lenni, én ezért "telepítem" a játékot.

2011. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Csicsek Zoltán ***** válasza:

szerintem most már, hogy vannak elég olcsó ps3-ak is nem éri meg xbox-ot venni.

lehet, hogy drágább a ps3, de amennyivel drágább annál 2x többet tud mint az xbox.

2011. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kössz a válaszokat

ps3 valmaiért nem jön be :S nemtudom még én se hogy miért

az nekme teljesen új dolog

xbox360 megmár rég az álmaim közé tartozik

amugy igen én is félek a csippeltetéstöl ,elakarom kerülni de ajj 10k egy játék

amikor megveszed akkor 1 hónap ingyen xbox live igaz?

addig is megvenném a red dead redeptiont vagy a mortal kombatot már jó nekem :)


csak az a baj azután meg majd kel a csipp :S

mert hát újabb 10 kmert játszani akarok az necces :S

2011. ápr. 25. 19:43
 5/8 A kérdező kommentje:

JulesM111 igazad van 250gb os inkább

ide vagy oda 10k és plussz 246 gb :)

azért az nem semmi

de ugye még egy problem amit láttam neten hogy HDMI kábel is kell majd

vagy az nem fontos? alapból adnak hozzá azért valamit amivel betudom inditani tv-n :D?

2011. ápr. 25. 19:46
 6/8 JulesM111 ***** válasza:

Szia Kérdező!


Megmondom őszintén, hogy manapság mi van a dobozban nem tudom, de szerintem egy standard av kábel-t kapsz hozzá.

Arra a piros-fehér-sárgára gondoltam. (bal-jobb-kép).


Csip: a boxot (enyémet) nem csipelték, hanem egyszerűen a korongolvasó firmware-t módosították. Szétszedte a boxom, elment egy hátsó helyiségbe, kattogtatott az egérrel, save, összeszerelés, teszt, és minden cool volt vele.

Tény, ha herélteted a boxot akkor a live-ot elveszted, mindegy, hogy eredeti gameval mászkálsz fel live-ozni, előbb utóbb elbuksz vele, nem tudok olyan lehetőségről, hogy ezt megúszd herélt boxon live-val.

2011. ápr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem és az AV kábel is szép képet ad

szóval oké nem full HD de most komlyan szerintem az a lényeg tudj játszani :D

2011. ápr. 26. 13:00
 8/8 A kérdező kommentje:

JulesM111 még azt kérdezném töled vagy akárki aki válaszol


hogy az is jó megoldás hogy ha megveszem az xboxot 1 hónap ingyen live ugye

és megvenném hozzá a red dead redemptiont+ annyi demot szednék le live ról amennyit akarok nem?


és gondolom azon rajta van a mortal kombat 9 demoja :P


meg azt hogy nehéz fellépni livera az elején ? a géppel?

2011. ápr. 26. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!