Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » X-boxosok! Megéri manapság...

X-boxosok! Megéri manapság eredeti xbox 360-t venni és eredeti játékokat venni hozzá, hogy xbox live-on lehessen játszani? Szerintetek miben jobb az x-box a ps3-nál és a wii-nél?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

box meg wii teljesen más, ps3-hoz képest meg nem sok, szájíz szerint kell venni. amúgy ha kihasználod, megéri. főleg ha konzol exclusive-t akarsz (FF13, GoW2, szimulátorok)

nem kell fejleszteni, minden röccenésmentesen megy.

2010. máj. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

háát nekem is van boxom, és flashel nyomom...

az eredeti játékok rengetegbe kerülnek

2010. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem megeri... A Wii jatekainal mindenkeppen jobb a valasztek, a PS3 al meg szerintem izles kerdese. Pl en nem szeretem a verekedos jatekokat mint a God of War, a Littlebig planet nem kot le egy ket oranal tovabb, es a platform jatekokat se szeretem (Ratched and Clank) szoval szamomra az Xbox jobb kinalattal rendelkezik. Altalanossagban az xboxnak jelenleg szerintem jobb a lovoldozos (pl conviction, gears, halo, left4dead stb, bar a MGS4 es az Uncharted 2 nagyon jo) es rpg (mass effect) valaszteka viszont a ps3an sokkal valtozatosabbak a jatekok (plusz a forza 3 mar megjelent fel eve mig a gran turismo 5 meg be sincs jelentve)...


A multiplayer az az xboxon sokkal jobb viszont penzbe kerul... A legtobb jatekkal meg mindig szinte azonnal lehet jatszani es osszessegeben sokkal tobb jatekos van...

2010. máj. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gold előfizetéssel lehet online nyomni a játékokat
2010. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!