Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet megvenni a Red Bull...

Hol lehet megvenni a Red Bull X2010 '10 P -t a gran turismo 5 ps3-ban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 15:41
1 2
 11/19 mate1996 ***** válasza:

Ezt vedd meg: pagani zonda lm race car, mert ezzel megtudod csinálni a Like The Wind-et az A spec Extreme-ben(nagyon nehéz lesz) és olcsóbb is mert az utcai ha jól tudom 3,600,000.

Ha ezt megcsináltad akkor megkapod a Toyota Minolta-át és kb olyan mint a peugeot le mans, de nem biztos mert nekem nincs meg a peugeot.

A fekete ford prototype-hoz nagyon hasonló autó a Ford GT LM Race Car Spec II csak a színe más. Ezt a kocsit a Dream Car Championship után kapod meg.

Dream Car Championship-et a bugatti veyron-al csináld meg, de nagyon nehéz lesz.

De ha viszont megcsináltad a LIKE THE WIND-et akkor megkapod a Toyota Minolta-át és akkor azzal csináld meg.

2011. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

szadista vagy már megbocsáss. A bugattival esőben a gyök2 száles nürburgringen aga a megtestesült rémálom.

A Mclaren F1, már amit meg lehet venni, remélem ugyanojan gyors mint a 3.6 milkás pagani. ha nem, kérlek válaszolj mielőtt megveszem. Az is lehet hogy inkább pegeot-ra gyüjtögetek, mit Tanácsolsz?

2011. ápr. 18. 17:50
 13/19 mate1996 ***** válasza:

Én pedig a Dream car championship-et a bugatti-val csináltam. Nem mindegyiken voltam első de azért meglett az arany kupa(pl:a nürburgring-en bugatti-val 2. lettem)

Mclaren f1, hogy megmondjam az őszintét nekem nincs, a youtube videókon hasonlóan ment mint a pagani.

Vedd meg a pagani zonda lm race car csináld meg a LIKE THE WIND-et ezzel is nehéz, de így a legolcsóbb.

Vagy ha már felvettél ps3-ra akkor kölcsön adhatom a pagani zonda lm racer car, mert most semmire nem tudom használni.

Amúgy LIKE THE WIND-et próbáltad már?

2011. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Természetesen. Amúgy igen, szívesen elkérném a paganit. Az amcsi kupán 90'000 creditet kapsz, azzal pedig nincs külömbsés( max 1 óra) a 3'6 milkás pagani, és a 4 milkás pegeot között. Az endurance módból lehet valamilyen jó autót szerezni? És egy tanács: NE, ismétlem NE vegyél Nascart mert nagyon sz@r.

A pagani amúgy lassab mint a boltban kapható Dodge viper srt10 (a lvl.15-ös).

2011. ápr. 19. 08:06
 15/19 mate1996 ***** válasza:

Az endurance-ból lehet egy jaguar XJ13 Race Car '66 szerezni, ha megcsinálod az indy 500-at.

Én Toyota Minolta-val 2óra31perc alatt csináltam meg.

A dealership-nél 20,000,000-ba kerül.

A Nurburgring 24h-ban az Audi R10 TDI '06 (P) lehet megszerezni, de én ezt nem merem bevállalni, mert azért lássuk be 24 óra megölheti a PS3-at, de olvastam egy páran már megcsinálták úgy, hogy egy nagyon jól szellőző helyiségbe berakták és mikor aludtak akkor megnyomták a PAUSE-t.

Nascar autót már vettem, mert meg kellett csinálni a NASCAR championship-et, én is meglepődtem, hogy milyen sz@r.

A dodge viper-t majd holnap megnézem, mert most a B verziót csinálgatom.

2011. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Amin a bugattit vetted, ott meg lehet nyerni a paganit a b- vel, ami lássuk be hasznos. Én azért félek az Inditől,mert a bugatti csak lassan tud menni. HA már megcvsináltad tudod: milyen elenfelek vannak ott?
2011. ápr. 20. 14:58
 17/19 mate1996 ***** válasza:

V12 LM racer car, c60 hybride, R8 racer car (audi playstation team)és még ilyenek.

Hát bugatti-val tényleg nem lehet.

Könnyű és gyors kocsi kell pl:Toyota Minolta, Formula gran turismo, Mazda 787B stb.

2011. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 mate1996 ***** válasza:

Megnéztem a Dodge vipert lvl 15.

Hát nagyon rosszul kanyarodik, de úgy gyorsul mint a Pagani, ha fel van teljesen tuningolva.

A cape ring-en próbáltam ki mind kettőt a Pagani 5mp vert a Viper-re.

2011. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
De multiba megpróbáltuk, és még a Lv. 14-es is legyorslta a paganit, a Lvl. 15 pedig péppé verte. Van az a városi pálya: a londoni autópálya: na ott voltam a dodge-dzsal 420 fölött. Nem vicc, Próbáld ki. De hamár úgyis kell vennem valamit, marad a pegeot.
2011. ápr. 20. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!