Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV-szerelésben jártas Szakembe...

TV-szerelésben jártas Szakemberek! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy kb 6 éves Orion 55 cm-es színes tv-m. Mióta megvettem, napi használatban van, semmi baja nem volt ezidáig. Ma délután olyan okosság történt vele, hogy miután áram alá helyeztem, egy pici kattanó hangot hallottam, s bekapcsolás után a készülék színei összekuszálódtak. Most mindenféle zöld fejű emberkék rohangálnak a képernyőmön.:)A felő részében alapvetően a kék szín dominál, középen zöld, alul pedig piros, ha jól vettem ki. Azt szeretném megtudni, hogy mi lehet a baja, és ezt itthon tudom e orvosolni. Számítástechnikai műszerész vagyok, tehát egy két kondicserét még meg tudok oldani.:) Csak a tv-k belvilága valahogy kimaradt az életemből. Szerelőhöz csak akkor vinném, ha mindenképpen muszáj. Bízom benne, h csak kis baja lehet, s tudtok tanácsot adni! Előre is köszönöm!
2011. ápr. 6. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a hálózati kapcsolóval és fél óra múlva kapcsold be.Ha működik benne a de-magnetizálás,helyrejöhet.
2011. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Ezen már túl vagyok. Esetleg más 5let?
2011. ápr. 6. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor tönkrement talán valami alkatrész ami a lemágnesezéssel kapcsolatos.Ez nem egy hosszú lista,legvalószínűbb az PTK.
2011. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!