Xbox360 Slimet vagy Ps3 Slimet vegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket vegyem mert mind2 nagyon jó:DD
2011. márc. 16. 14:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzem, hogy csak Amerikában van több XBOX, és gondolom nem azok ellen akarsz multizni. Egyébként kistévén is tökéletes képet ad, ellentétben a Boxxal (láttam rajta Halo3-at, nem kommemnátálnám.)
2011. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 A kérdező kommentje:
én pont fordítva hallotam sok helyről most melyik az igaz???:D
2011. márc. 17. 15:19
 23/70 anonim ***** válasza:

Én a Wii-t ajánlom.

Nem mondom,hogy nagyon jó a grafikája,de a játékélménye nagyon jó!

És 1 nagyon jó érv:Ha feltöröd a Wii-ta garancia sajnos elmegy,de mennek rajta a másolt játékok még multiban is!

Én nem azt mondom,h ne Xboxot vagy PS3-at vegyél,de meggondolhatnád aWii-t is!

2011. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy fasza a wii játékélménye csak ki a francnak van kedve a tv előtt ugrálni, miután fáradtan haza megy mondjuk a munkából vagy suliból? :D Sokkal jobban esik olyankor befeküdni mondjuk egy PS elé, este megnézni rajta egy Blu Ray filmet stb.
2011. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
"csak ki a francnak van kedve a tv előtt ugrálni, miután fáradtan haza megy mondjuk a munkából vagy suliból?" Ez jogos, de már több olyan játék van, amibe szinte még a kezet se kell megmozgatni.Én is a Wii-t ajánlom, mert a Wii-ban is jövő van, főleg majd a Wii2-be, amire állítólagosan erősebb lesz mint a PS3 vagy az NGP
2011. márc. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 A kérdező kommentje:
ok kösz de most tuti nem wii-t fogok venni!!!
2011. márc. 17. 18:35
 27/70 anonim ***** válasza:
"erősebb lesz mint a ps3 vagy az ngp" Csak hogy az már nem ugyan abba a generációba fog tartozni
2011. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
tomaten-nek: igen, de újabb generációba fog tartozni.Legalábbis rengeteg angol újságcikk szerint igen, Nintendo még nem nyilatkozott e téren.
2011. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:

Pletykákra nem érdemes alapozni, hanem a tényekre:

A Nintendo és a Sony közül az utóbbi hajt inkább az eröre is!

Az NGP teljesítményét a 3DS-el kell összemérni! A 3DS kapcsán meg még olyat is lehetett olvasni, hogy a gép ereje a nagykonzolok erejével egyenértékü, aztán...


Mondjuk, hogy öszinte legyek én tojok a grafikára és a hardverre!

Jó, szebbé teszi a játékot, meg minden, de a fö tényezö a játékélmény és ebbe nálam a PlayStation a teljhatalmú úr! ;)

2011. márc. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 A kérdező kommentje:
Leírom még 1ster!!!Xbox 360 vagy ps3 -t veszek!!
2011. márc. 18. 17:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!