Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JVC GR-D23E típusú videókamera...

JVC GR-D23E típusú videókamera probléma. Mit tegyek? Részletek alant

Figyelt kérdés
Anno vettem, igaz már akkor is használtam egy JVC GR-D23E típusú videokamerát. És egy ideje, sajnos felmondta a szolgálatot. Eleinte gyakran kiírta, h használjak tisztító kazit, meg is tettem, majd írta megint, nagyon rövid időn belül.. megcsináltam újra. Majd néha olyanokat csinált, h nem jött .. be a kép.. csak feketeség volt.. aztán kis idő után.. helyrejött.. ezt egyre gyakrabban csinálta, egészen addig, hogy most már maradt a fekete kép.. :( És nem tudom mi a baj.. meg lehet -e csinálni.. ha igen mennyibe kerül, megéri -e.. v mi legyen vele.. lejátszáskor azt hiszem jó, felvételkor pedig full fekete kép, mintha sötét lenne a szobában.. a kiírások megjelennek a kijelzőn.. de annyi.. Akinek van vmi ötlete, h mit lehet ezzel kezdeni v mit csináljak, annak előre is köszönöm!
2011. márc. 13. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy lejátssza a kazettát?

Ha kamera módra állítod, akkor az élő képet mutatja rendesen? Ahhoz kazetta se kell hogy kipróbáld.

2011. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos, lehet kicsit bonyolultan fogalmaztam, mert ezt is leírtam, de akk leírom röviden a kérdésedre válaszolva. Kazettát lejátssza, de felvételkor (felvételre állítva) fekete az egész kép, csak a kiírások vannak rajta.
2011. márc. 14. 04:23
 3/4 anonim ***** válasza:
CCD hiba. Többnyire nem gazdaságos a javítása.
2011. márc. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. márc. 15. 11:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!