Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » S. O. S. Jó a Samsung SMX-F50...

S. O. S. Jó a Samsung SMX-F50 videokamera?

Figyelt kérdés
Férjemnek szeretnék szülinapjára egy ilyen kamerát venni, de nem értek hozzá. JVC-t nézett ki, de azt nem kaptam, ezt ajánlották, ismerőst kérdeztem aki aránylag ért hozzá, azt mondta vehetem. Segitsetek hozzáértők, csak saját célra, családi kirándulásokhoz használnák, fényképezőnk van jó, tehát inkább filmeznénk, nem fényképeznénk vele. Gyors választokat szeretnék, mert holnap intéznem kellene. Segitsetek, előre is köszönöm.
2011. júl. 11. 19:46
 1/1 Gery Greyhound ***** válasza:

A 720*480-as felbontás ma már nem számít különösebben jónak, az 52X optikai zoom viszont elég korrekt. SD kártyára rögzít, ami jó, és képstabilizátor is van benne.


Én 40-42.000 Ft környékén láttam, ennyiért szerintem elég jó vétel, bár csodát ne várj tőle. Jó fényviszonyok között valószínűleg korrekt minőségű videót készíthetsz vele, de ahogy az ilyen olcsó kameráknál lenni szokott, borús időben vagy sötétben kevésbé. (az ne tévesszen meg, hogy van rajta "éjszakai mód", általában az nem sokat ér)

2011. júl. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!