Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért tartják "szar"-nak a...

Miért tartják "szar"-nak a Nintendot?

Figyelt kérdés
A körülöttem lévő emberek közül, meg akárhova megyek, szinte mindenhol azt mondják a Nintendora hogy "szar a Nintendo, vegyél ps3-at, psp-t stb..." jó igaz hogy a Nintendonak nem olyan hiperszuper tűéles grafikája van, de játszhatóságra nagyon tökéletes játékokat készítenek véleményem szerint, jó én amugy is Nintendo fan vagyok, de próbáltam már az Xbox-ot is ps3-at és társait, de egyik sem fogott úgy meg mint a Nintendo...
2011. febr. 28. 11:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Már bocsánat de ti ugyanazt csináljátok mint amiről panaszkodtok... Jó lenne észrevenni! Te is retkesen elfogult vagy mint én vagy a többi ps3/xbox360/nintendo tulaj nem?
2011. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
én a tesztereket irigylem a legjobban,akik ugyenolyan jól tesztelik/játszák pl:a killzone hármat,aztán 15 oldallal arréb az ujságban már dragon quest IV-ről irják a dolgogat,és érződik,hogy ezek legalább olyan jó élményt nyújtanak nekik,mint a killzone 3.melleseleg nem csak a graf a legfontosabb,hanem a másik:a NÉV.persze h még az 5 éves is szívesebben játszik a gta 4-gyel,mikor még (legalábbis amerikában)a tv-is elmondja,hogy megjelent.de egy advence wars:dual strike-ot meg persze,hogy lexar,mikor még azt se tudja mi az advence wars
2011. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Előző:

azért én nem irigylem a tesztereket.

Nem csak annyiból áll a munka nekik, hogy játszanak és kapják a sok pénzt.

Valahol olvastam erről egy cikket, ahol mindent leírtak.

Egy játékot vagy ezerszer végig kell tolni, akármilyen szar is, és néhány játékot 1x is sok végigvinni.

Nekik meg minden stádiumban, patch meg hibajavítások után megint végig kell tolni az egészet.

2011. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
ez igaz,ezért én se irigylem őket,de szinte nincs olyan teszter a világon,aki ne rajongana ugyanúgy egy ds-es final fantasy-ért,vagy egy cod:black ops-ért.na jó az is igaz,hogy ezeket a játékokat ők már régen lejátszották,a NES-es korszakban.azért ezt én is várom majd,mikor 10 év múlva kijön egy gta:san andreas-os remake,azzal a graffal,játékmenettel...........................................húúúúúú de jót nosztailgiáznék.szerintem a teszterek is ilyenek,tuti hogy a mario bros-on nőttek fel
2011. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Encsi :) válasza:
én is szinte nintendo fan vagyok . Szerintem nem olyan rossza grafikája és jók rajta a játékok. csak egy a bajom vele de az inkább az én hibám , hogy drágák hozzá a játékok és nem nagyon értek ahoz ,hogy hogy rakjak rá játékokat. De emellett és nagyon birom ezt a konzolt ^^(ds,ds lite stb)
2011. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Elozo


Nem tudom mennyibe kerulnek ra a jatekok, de PS3/X360-ra 12-14 ezer forintok, ennel nem hiszem, hogy a Wii-e dragabb, es mind3 konzolon szepen keltek mar el jatekok.

2011. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!