Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért tartják "szar"-nak a...

Miért tartják "szar"-nak a Nintendot?

Figyelt kérdés
A körülöttem lévő emberek közül, meg akárhova megyek, szinte mindenhol azt mondják a Nintendora hogy "szar a Nintendo, vegyél ps3-at, psp-t stb..." jó igaz hogy a Nintendonak nem olyan hiperszuper tűéles grafikája van, de játszhatóságra nagyon tökéletes játékokat készítenek véleményem szerint, jó én amugy is Nintendo fan vagyok, de próbáltam már az Xbox-ot is ps3-at és társait, de egyik sem fogott úgy meg mint a Nintendo...
2011. febr. 28. 11:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Azokkal ne törődj amit mond.
2011. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Killzone szar?GT5 SZAR? RED DEAD REDEMTION SZAR??????? ASD!!!
2011. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is elég ratyi játékok vannak Xbox, jó vannak jó játékok, de nekem nemigazán jönnek be, én nemvagyok grafikamániás hogy "jajj ennek szar a grafikája, nemjátszok vele" régebben én is azvoltam, de rájöttem hogy mit sem ér egy játék, ha a grafikája ilyen meg olyan élethű, de a játszhatósága meg 0...
2011. márc. 4. 23:59
 14/26 anonim ***** válasza:
Igen de azért van nagyon sok jó játék nintendora xboxra és ps3ra is. én a nintendot sose szaroztam le nem venném meg de ingyen elfogadnám :D
2011. márc. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Aha értem. Hát nekem csak az a fő bajom az xbox-al és társaival hogy általában mindenkinek vagy Xbox vagy ps3 van, és a Nintendot mondom az olyanoknak hogy nekem az van milyen jó, stb. aztán leszerozzák mert a grafikája nem olyan csúcs aztán egyből akkor már szar:S
2011. márc. 5. 12:07
 16/26 anonim ***** válasza:
Az olyanokat én úgy lecsapnám:S Nem csak grafikából él a világ.Most egyszer csak a valóságban minden pixeles lenne, hírekbe este "tucatnyian öngyilkosak lettek az ismeretlen pixel látványvilágtól".
2011. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Jobban eljátszok a pc-s mariova(mert ugye nekem ps3,pc-m van) mint sok más játékkal!
2011. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

10:24


Csak irónikus volt aki írta, tudja, hogy azok nem szar játékok.


Amúgy egyik sem fos, mindegyik másba jobb.

2011. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Heh, nem, számomra tényleg nagyon gyengék az általam felsorolt játékok.2 barátomnak van PS3-a, és ott kipróbáltam ezeket, kb 2 óráig játszottam, de azután elegem lett ezekből a játékokból.
2011. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Szerintem sem jók az ilyen "Killzone"-ék, egyenesen nevetségesek ezek a mostani divatjátékok, amiket csak úgy összedobnak aztán piacra dobják, sok hülyegyerek meg ezekkel elvan... Engemet az zavar legjobban amikor mondom valakinek hogy a Zelda mondjuk milyen jó játék, meg a Super Mario aztán egyből kinevetnek hogy azok tiszta gagyi játékok, aztán olyan játékok után meg érdeklődik a hülyegyerek aminek jó a grafikája, de a játékmenetére még 30%-ot sem kapott a tesztekben...
2011. márc. 8. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!