Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért tartják "szar"-nak a...

Miért tartják "szar"-nak a Nintendot?

Figyelt kérdés
A körülöttem lévő emberek közül, meg akárhova megyek, szinte mindenhol azt mondják a Nintendora hogy "szar a Nintendo, vegyél ps3-at, psp-t stb..." jó igaz hogy a Nintendonak nem olyan hiperszuper tűéles grafikája van, de játszhatóságra nagyon tökéletes játékokat készítenek véleményem szerint, jó én amugy is Nintendo fan vagyok, de próbáltam már az Xbox-ot is ps3-at és társait, de egyik sem fogott úgy meg mint a Nintendo...
2011. febr. 28. 11:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

mert mindenki vagánykodik ezekkel az új ketyerékkel, lesz@rozza azt, ami régebbi, mert neki van valami, ami több tízezerbe került anyuci, meg apuci pénzén!

Aki meg a saját pénzén vette, és úgy fikázza, annak csak annyit üzenek, hogy még hozhatja úgy az élet, hogy örül, ha kenyérre lesz pénze, nemhogy ilyen drága francokra! Na akkor aztán fikázhat...;)

2011. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Értem. Hát én nem arra a TV-re köthető Nintendora gondoltam, az igen, valóban régi, de azóta van a Nintendo Wii, azt is lesz@rozzák.:S De azért köszönöm a választ, hasznos volt számomra azért:)
2011. febr. 28. 12:02
 3/26 A kérdező kommentje:
De viszont még várom másoktól is a további véleményeket, ha lehet!
2011. febr. 28. 12:03
 4/26 anonim ***** válasza:
jah, hogy te a Wii-re gondolsz. Hát nem tudom mi bajuk vele, nekem nincs, mert nem szeretem az efféle játékokat, de ha hozzám vágnák nem adnám vissza:D Jól el lehet vele szórakozni az biztos. első voltam:D
2011. febr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mert nem HD és nincs rá annyi hardcore játék mint a többi gépre!
2011. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
fos nem lehet rajta semmit látni, meg ugye grafika, drága stb.
2011. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

A grafika miatt mondják.

Szerintem nem szar, de nekem még ingyen sem kéne.

Meg a legtöbb ember hardcore játékos, és annak egy Nintendo féle konzol kb egy vicc.

2011. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Mert tudják, hogy a Nintendo jobb mind kettő nagy konzolnál(PS, Xbox).Bár grafikailag nem csúcs szuper, de a Nintendo is halad egyre jobban grafikus téren.A PSP egyenesen vicc, április 1.-jére tervezték, csakhogy röhögjön a böhöm nép.Én igazi Nintendo rajongó vagyok, bármit gép nélkül/papír nélkül elmondok a Nintendo-ról úgy, hogy semmit se nézek csak az eget.Ráadásul a játékok, amiket kiadnak a Nintendo kezéből, az valami fenomenális.
2011. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ráadásul PS3-ra és Xbox-ra amilyen gagyi játékokat kiadnak.Pl ps3-ra: Killzone - ez de kaki játék, vagy GT5 ez is nagyon gyenge, vagy mindkettőre Red Dead Redemption - ez is valami bűn rossz.
2011. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak engemet az idegesít, hogy mondják hogy az XBOX így úgy amugy, meg van egy haverom akinek PSP-je van és mondja hogy vegyek PSP-t mert szebb a grafikája meg mindenhogyan jobb mint a gatyi grafikájú ds... Hát engemet ez nagyon zavar amikor mondja ezeket:S
2011. márc. 4. 14:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!