Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyivel lenne jobb a grafiká...

Mennyivel lenne jobb a grafikája PS-3 a játékoknak ha HDMI-s kábelt használnék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ott a pont
2011. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Minden játékot PC-re írnak, kivéve az exkluzívokat? Ezt a marhaságot...

Akkor magyarázd már el, hogy miért van az, hogy manapság minden játék később jelenik meg PC-re, mint konzolra? Pl. hogy egy aktuális esetet mondjak, Assassin's Creed: Brotherhood. Konzolra már tavaly megjelent, PC-re csak február 11-én várható. De mondhatnám pl. a GTA IV-et is, ezzel is úgy volt egy darabig, hogy nem lesz PC-re és előbb jött konzolra. Burnout Paradise dettó.

Soroljam még?!

2011. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bslayer15 ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: nem lesz szebb grafikája, a televízió képe lesz tisztább, szebb. (Értsd: nem fog hirtelen bekerülni a játékba az élsimítás, és a textúrák sem lesznek élesebbek. Az a PS3 hardveres kiépítésén múlik.


A "veszekedés" summázása képpen annyit írnék, hogy a konzol azoknak van akik szeretik csak bekapcsolni a gépet és egyből játszani. A PC pedig azoknak akik szeretnek szöszölni a dolgokkal, továbbá azoknak akik nem csak játékra használnák.

(Btw: én úgy tudom, hogy a játékokat PC-n írják. De nem feltétlenül PC-re. A platformok között elég nagy különbség van; ha megvan az Xbox kompatibilis játék, attól még nem lesz meg egyből a PC-s port, amihez csak az irányítást kell átírni.)

2011. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

600p-vel ;)


Amúgy hány éves vagy?

2011. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!