Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyivel lenne jobb a grafiká...

Mennyivel lenne jobb a grafikája PS-3 a játékoknak ha HDMI-s kábelt használnék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sokkal,de pc-s max graf élményt ne várj mert 720p re írják a játékokat
2011. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
PC-n semmit nem írnak Full HD-re, míg a PS3 totál Full HD-s!
2011. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nagyon nagyot tévedsz! kezdjük ott hogy a játékokat pc-n írják meg,és pc-n beállíthatod tetszőlegesen full hd re,amég ps3 on 720 on tolod az összes játékot kivéve az exkluzívokat mert azokat 1080p re írják,ps3 ra optimizálják.

[link] teljes lista. ne haragudjatok de nekem van ps3 am és már raktam a képernyőmet a tv mellé és összehasonlítottam a pc-s full hd-t a ps3 grafjával.

2011. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a játékok 90%-át Xbox 360-on írják meg és portolják át PC-re.

Nem véletlen, hogy pl. a GTA IV úgy hasít a legrégebbi Xbox 360-on, mint az állat, míg PC-n egy négymagos processzorral és 4GB RAM-mal is akadozik.

Ezt te hol olvastad, hogy PC-ről portolnak konzolra?

Minden platform közül az Xbox 360 a legfelhasználóbarátabb, köszönhetően a Dashboard operációs rendszernek, ahol pl. egy gombnyomással installálhatsz játékot és csatlakozhatsz wifi-re, míg a Windows-nál szarakodhatsz telepítő kódokkal, meg parancsikonokkal.

2011. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen,én nekem még SOHA nem sikerült csatlkaoznom PC-ről WEB-es multira(nem fogadta a el a serialt,nem talált szervert stb.)De mióta X360-am van, teljesen megváltozott a véleményem a multiról.:)Két gombnyomás és már megy is.Egyetértek, ez a legfelhasználóbarátabb oprendszer.:D
2011. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ti miről beszéltek amúgy? minden játékot pc-n írnak meg.hozzátenném hogy valamit nagyon elronthattál ha a 4magosodon akad.. nekem 2.6duplamagos 512es videókari és 1280*1024 60 fps közepes textúrán...0 akadás.frissíts drivereket
2011. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz...

Én azért váltottam konzolra, mert elegem van a sok lefagyásból, a sok vírusból, szar frissítések telepítéséből, abból, hogy egy 50cm-es monitor előtt görnyedek, és persze azért, mert a Dashboard minden téren veri a Windows-t, legyen az XP, vagy 7, a Vistáról pedig inkább ne is beszéljünk...elfuserált szar...

2011. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
te úgy beszélsz a dashboard ról mintha egy operációs rendszer lenne:O az egy nyomorult kezelőfelület könyörgöm!nem lehet összehasonlítani egy windows al mert van rajta pc studio,game library options stb.egy operációs rendszer ennél kicsit összetettebb dolog:)ne keverjük a fogalmakat:)
2011. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Az Xbox 360 Dashboard egy rendszer szoftver: frissíthető operációs rendszere az Xbox 360 játékkonzolnak."

[link]

2011. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Igen, okos a wiki és igaza is van, de azért ne hasonlíts már össze egy konzolos rendszerszoftvert egy pc-ssel. A konzolos opr. eleve azért egyszerűbb, könnyebben használhatóbb, mert a konzolt magát is eleve főként játékra tervezték, kontrollerrel kell irányítanod, ellenben egy pc-vel, amit azért a játékon kívül százmillióféle dologra tudsz használni...
2011. jan. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!