Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Flashelt xbox 360 miért nem...

Flashelt xbox 360 miért nem játszik le egy játékot sem?

Figyelt kérdés
másolt játékok
2010. nov. 29. 18:31
1 2
 1/13 anonim válasza:
Lehet nem peccselted be, az csak egy dolog, h ki van flashelve.
2010. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Huhh!megpróbálom rövídre foglalni! Nah szóval! A Flash-nek a legújabbnak kell lennie, ha az újabb game-eket akarod nyomatni!

A feltételek, hogy menjen a flash-elt game-etk a flash-elt box-odon:


1.Új Flash kell , hogy rajta legyen,s zal a legfrissebb, hogy msot melyik alegfrissebb azt nemtom, de ha egy kicsit régebbi van, akkor csak a régebbi game-eket viszi!

2.Csak is Verbatim DVD9-es lemezre ajánlatos kiírni a game-eket, és semmiképpen sem Nero-val, én szeretem a nero-t meg midnen, azt is használom, de azt írják az okosok, hogy Nero-val nem műxik a game(Ha ők modnják, biztos nem mondanak hülyeséget)!

3.Az is lehet a gond, hogy lehet, hogy rosszúl írtad ki a fájlt, mert ugye leszeded a cuccot, és ott variálni kell, hogy nagyon pontosan hogy kell kiírni azt én sem tudom pontosan, talán az ISO-t kell kiírni, nemtom pontosan, utánanézel!

4.Vagy ha midnent királyúl csináltál, meg minden királyság, akkor még maradt egy gond! Tudod van NTSC, meg azt hiszem, hogy FAT "rendszer", vagy hogy mondják ezt már nem emlékszem!Nah a lényeg az, hogy ha a te BOX-od NTSC-s, akkor csak az NTSC-s game-eket nyomja lefele(Az egyik az európai uniós szabvány, a másik a Japán, USA stb.)!Szal hiába írsz ki FAT-ot, ha egyszer csak NTSC-t játszik le!


Ismerek egy gyereket, a neve ssj2baki, egy Warezfórum-on találtam rá, az eddigi talán összes box-os game-et felteszi a netre, és szedheted lefele tök ingyen, ott minde infót leír, nekem is leírt mindent, pirateclub-on is megtalálhatod akár, ott rámész a konzol-ra, és nézed az ssj2baki játékjait!Az összeset feltette a gyerek, és megint leírom, hogy mindent részletesen leírt! Good luck! :)

2010. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Háhá.
2010. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ahol flashelték ott adtak hozzá 2 másolt játékot, ezek nem indulnak el, de köszi a segítséget, a harmadik meg elmehet e jó kurv@ édes @nyjába
2010. nov. 29. 19:08
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Jó sok pénzt kidobtál az ablakon öcsisajt!

Így kell spórolni másolt játékokkal! :D

2010. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ezt beszopt@d, mert haverom játékaival megy + már le is másoltam őket, és azok is mennek
2010. nov. 29. 20:29
 7/13 A kérdező kommentje:
és ne öcsisajtozz, mert szerintem én vagyok az idősebb
2010. nov. 29. 20:30
 8/13 A kérdező kommentje:
gyökér
2010. nov. 29. 20:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen beszéddel inkább játssz PS2-vel, ott szabadon játszhatsz tört játékkal.
2010. nov. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az is van, de nem feltétlen akarok live-on játszani, inkább single-ben vagy co-op-ban
2010. nov. 30. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!