Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Sharp...

Mi a véleményetek a Sharp LC-19SH7E 107 cm-es TV-ről?

Figyelt kérdés

Csak szerintem nagyon jó ez az ár érte? Vagy van vmi hátulütője?

[link]


2010. nov. 22. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem túl olcsó, de én egyáltalán nem ajánlom a Sharp-ot, mint TV(!) márkát(sok dologba jó a Sharp, de a TV-k nem tartoznak ide), egyáltalán nem megbízható, nem csúcsminőség.

Ha jót akarsz, válassz inkább egy Sony-t vagy egy JVC-t, hidd el, nem véletlenül ilyen olcsó...

2010. nov. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Közben arra gondoltam, hogy ez véletlenül nem elírás? Mert ugye a nevében 19-es van. ...és ha 19"-os, akkor az nem túl jó móka... :)
2010. nov. 22. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt el ne hidd az elsőnek, hogy a Sharp nem csinál jó LCD-ket, sőt egy igencsak prémium készülékeket gyártó cég a tv-k terén is, itt nem valami kínai vacakról van szó, sőt a Sharp úttörő szerepet töltött be az LCD gyártásban. Most vezetett be egy újdonságot a 4 szín használatával történő kép előállítást. De a linken található adatok nem passzolnak, ott tényleg valami nem oké az árral vagy a képátlóval.
2010. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!