Philips, Panasonic, Sharp?

Figyelt kérdés
LCD TV-t szeretnék venni. Ezek a márkák közül választanék, melyiket ajánlanátok? Saját tapasztalatok érdekelnének, de egyéb véleményekre is számítok.
2011. febr. 21. 07:45
 1/7 anonim válasza:

Philipset semmiképp!!!!!

A Panasonicok nem rosszak.

2011. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Sharpot ajánlom , az a legjobb ezek közül .

Philips olcsó , viszonylag jó , ha az ár fontos azt vedd .

Panasonic ára nagyon magas és ár/érték arányban sokkal roszabb mint a sharp .

2011. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A minőséget meg kell fizetni,az se mindegy mennyire tartós - Panasonic.
2011. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nálam is a Panasonic a nyerő, esetleg még a Sharp. Esetleg leírnátok még azt, hogy hány éve használjátok a készülékeiteket?
2011. febr. 21. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Panasonic, de a Sharp is nagyon jó a japán cuccok mind nr. 1
2011. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mi most vettünk 106-os full HD-s Panasonicot. Nagyon meg vagyok elégedve - kép, hang. 129.900 - szerintem az ára sem vészes.
2011. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a helyedbe inkább olyan embert kérdeznék meg, aki szakértő a témában. pl ez a szakmája. Philipset semmiképpen se vegyél. A többit kérdezd meg a szakiktól :) Mellesleg az egyik legszebb képpel rendelkező panelt a Sharp gyártja. Igen. Panelt. Ne csak a Sharp TV-ket keresd, hanem az olyanokat is, amik Sharp panelt használnak. Több márka is tőlük veszi.
2011. jún. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!