Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A TV távirányítóján néhány...

A TV távirányítóján néhány gomb nem, vagy csak nehezen működik. Lehet a készüléket javítani?

Figyelt kérdés

tegnap 11:57
 1/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
70%

Ha szét tudod szedni kulturáltan, meg kell tisztítani a szilikongumiból kinyomódott szilikonolajtól, amit lágyító adalékként adnak hozzá.

Ha utána sem tökéletes, akkor már megkopott vezető gumi. Arra is vannak lehetőségek, ha valaki szórakozni akar vele.

tegnap 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jpeacefuler ***** válasza:
100%
Helyes válasz az első. Annyit hozzátennék, hogy én egy fültisztító pálcika és 90%-os alkohol segítségével takarítottam. Jó is lett.
tegnap 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a takarítás után se reagál, a gomb aljára (ahonnan a vezető réteg elkopott) alufóliát ragasztva pillanatragasztóval életre kelthető. Micsoda időzítés, épp most készültem e mutatvány végrehajtására, mert két takarítás után se lett jó. Egy gombot már javítottam így rajta 2 éve, most követi szép lassan a többi, amiket gyakran használok. Úgyhogy biztos ami biztos, azokra is ragasztok alufóliát amik még jók, de gyakran használom.
tegnap 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 jpeacefuler ***** válasza:
Tetszik ez az alufóliás módszer! 👍
tegnap 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
minden v álasz jónak tűnik, csak még azt áruljátok el, hogy hogyan lehet szétszedni a távirányítót?
tegnap 13:46
 6/7 jpeacefuler ***** válasza:

A lehetséges eszközök:

🔪

🔨

🪠

⛏️

🛠

🪚

🗜

🪛

🪠

✂️

😄

tegnap 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Ezzel lehet sérülésmentesen dolgozni, műanyag lévén:

[link]

Vagy:

[link]

Felsőt azért emeltem ki, mert önmagában azzal megoldható általában. Csak nem mindegy, az élét milyen irányban támasztod be.

tegnap 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!