Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Philips MCM166 Micro hifimnek...

Philips MCM166 Micro hifimnek hogyhogy nagyobb a hangereje mint az Auna 388-DAB+ Micro hifimnek?

Figyelt kérdés

Pedig mindegyiknek egyforma 5 Wattos hangfalai vannak gyárilag, van egy Millenium MN 9644 Mini Hifim is de az mindegyiket lenyomja hangerőben a 8 Wattos gyári hangfalával.


Ha ezt vettem volna meg anno akkor egyforma hangereje lett volna a Millenium hangerejével szerintetek?

[link]


[link]


Ilyen van nekem is [link]


BLAUPUNKT MC60BT Micro hifinek meg 35 Wattos gyári hangfalai vannak de a Millenium 8 Wattos hangfala ezt is lenyomja, nem tudom hogy lehet ilyen brutál hangos a Millenium hogy a 35 Wattos hifit is lenyomja.


Csak érdekel hogyan tud sokkal hangosabban szólni.

ÉS az is érdekel ha kettő közül vettem volna valamelyiket meg akkor egyforma hangerőt kaphattam volna mint a Milleniumnál?



tegnapelőtt 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
tegnapelőtt 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Hangfalakat koncerten látsz, ezek csak hangdobozok és a megadott terhelhetőség nem azonos a végfok teljesítményével.

Úgy illik tervezni, hogy a végfok kevesebbet tudjon leadni, így a felhasználó lehetőleg ne tudja kinyírni, garanciális költségeket okozva a gyártónak.

Mindennek tetejébe a megadott értékek sem teljesen mérvadóak, például lehet 35 W hazugság vagy nevezheti zenei teljesítménynek, teljesen mindegy, kár ilyeneken lovagolni.

A hálózati trafó nagyságából, tömegéből sokszor még jobban lehet következtetni a valós arányokra (ezekben ugyebár vasmagos trafós tápok szoktak lenni általában).

tegnapelőtt 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!