Linkeltek olyan tvt, ami támogatja a 4k 30hz-t?

Figyelt kérdés
Ps-en játszom, a tvm támogatja a 30hz-t, igy ps-en a 30fps nagyon sima, még ugy is hogy nincs bekapcsolva semmilyen mozgás javító. ellenben a monitorommal, ami csak 60hz-t, illetve 120hz-t támogat, azon nagyon darabos/akadozó a 30fps. Viszont tv-n nem tudok mindig játszani, ezért kellene egy másik, viszont nem tudom melyik tipusu tvk tudják nativan a 30hz-t, linkelnétek párat. Nem kell oled tv, sem 300-400k-s sem, kicsit olcsobb kategoria sem gáz, ahogy az sem ha kisebb méret, sőt.

tegnap 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
arukereso.hu
tegnap 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mad Max2 ***** válasza:
monitort átállítod pc üzemmódra azt annyi
tegnap 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Szinte minden TV támogatja a 30Hz-et. 24, 25, 30, 50, 60Hz.

Monitort 30Hz-re állítod, aztán meglátod. A 30 képkocka az akadozós pedig a többihez képest.

tegnap 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem lehet a monitort 30-hzra állítani, ez egy fullhd Aoc 24G2SPAE/BK monitor, nem tud 30hz-t. Ahogy pc üzemmódot sem. Igen, valóban nem olyan jó a 30fps, viszont olyan kijelzőn ami tud 30hz-t nekem baromira bejön, filmszerű élményt nyújt, lehet szidni, de imádom. Viszont ha monitoron tolom ami nem tudja a 30hz-t, a ps sem irja ki, baromi darabos a kép. Viszont tvn nem mindig tudom tolni, hagyom a családot használni a tvn, ezért kellene egy hasonló tv, ami tud 30hz-t, de akár mit néztem nem irná a specifikációknál hogy tudna, úgy meg nem szeretnék tvt vasarolni hogy megveszem, aztán hopp, 4k 30hz sehol, csak 60 vagy 120.
tegnap 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!