Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vennétek azért valamit, mert...

Vennétek azért valamit, mert nagyon olcsó?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok, hogy pl. nagyon érdekelnek a hangrendszerek és rendelkezem sztereo erősítővel amivel elégedett vagyok. 420 ezer Ft körül van az ára. Most lehetőségem lenne venni egyet tartalékba nagyon olcsón 160 ezer Ft körül, gyári újat. Elgondolkodtam, hogy ennyiért tartalékba is jó lenne.

ma 03:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az első ösztöndíjamból, 30 éve vettem egy (akkor) jó erős középkategóriásnak számító erősítőt (egyben kaptuk meg a fél évet).

Azóta is működik, tökéletesen, soha semmi baja nem volt.

Szóval tartalékba nem vennék, nem szeretem a felesleges holmit, csak a helyet foglalja.

Akkor venném meg, ha családtagnak, barátnak szüksége lenne rá, és árában továbbadnám neki. Vagy ha jelentősebb haszonnal el tudnám adni.

ma 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
71%
Fém lépcsőfokok a környékemen 23 000Ft lett volna/db. Egy 200km-e lévő boltban ugyan az 13 000 volt. Még szállítással is 130 000 Ft-al kevesebbet fizettem! Nagyon körül kell nézni.
ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az eredeti sem fog tönkre menni, ha igen annak a javítása sem extra 100 ezres tétel . Olyan előfordult hogy leáraztak potom árra holmikat töredékére mert kifuttatták azt megéri megvenni .
ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!