Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vennétek azért valamit, mert...

Vennétek azért valamit, mert nagyon olcsó?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok, hogy pl. nagyon érdekelnek a hangrendszerek és rendelkezem sztereo erősítővel amivel elégedett vagyok. 420 ezer Ft körül van az ára. Most lehetőségem lenne venni egyet tartalékba nagyon olcsón 160 ezer Ft körül, gyári újat. Elgondolkodtam, hogy ennyiért tartalékba is jó lenne.

ma 03:24
A kérdező szavazást indított:
Csak akkor vennék, ha az a 160 ezer Ft nem hiányozna máshonnan a háztartásból.
Ilyen olcsón mindenképpen megpróbálnám megvenni, ennyiért ajándék.
Semmiképpen sem vennék tartalékba.
17 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

160 ezer forint az nagy pénz. Még ha azt mondod, hogy 16ezer annyiért se néznék rá, mert nekem nem kell. 1600 forintért viszont lehet vennék egyet én is.

Ha neked van úgymond feleslegbe ennyi pénzed akkor miért ne?? Mellesleg szerintem kb ennyiért el is tudnád adni ha mégse kellene majd.

ma 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutna. Van amiből van tartalékom, de jellemzően pár ezer forintos dolgokról van szó, aminél a beszerzés és az utánajárás költsége az, ami több mint maga a termék értéke.

Amúgy meg azt csinálsz amit akarsz. Ha neked az kell, akkor vedd meg.

ma 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
nem mert ennél fontosabb dolgokra is költenem kénne .pl lakbėr rezsi,kaja stb
ma 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 menta34 ***** válasza:
100%

Azért óvatosan az árakkal. Egy listaár megtévesztő lehet. Pl. blackfriday-nél rendszeresen áraznak le 30-40-50%-al cuccokat - így azok igazi "ára" az BF ár lesz, nem a listaár.

Én megnézném, hogy mennyiért megy ez a bizonyos erősítő a használt piacon és milyen hamar viszik el.

(amúgy van kifejezetten hifi fórum, az avx. ismered?)

ma 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha neked 160 ezerért megéri egy "tartalékot" venni vedd meg, nem fogunk bíztatni ezt neked kell eldönteni hogy állsz e úgy anyagilag és kell e tényleg 160 ezerért, döntsd és vedd vagy ne vedd meg
ma 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek évtizedekig tökéletesen működnek, semmi szükség rá, másnak viszont lehet.
ma 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
160-ert nem vennék "tartalekot", csak akkor, ha a jelenlegirol feltételezhető, hogy hamarosan bedöglik.
ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi a túrónak kellene tartalék egy erősítőből?! Nagy valószínűséggel az életben nem fogod használni semmire, mert a 400 ezres prémium cuccokra nem jellemző, hogy csak úgy hipp-hopp tönkremennek.
ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt kimondottan eladni venném, és az első megválaszolandó kérdés, hogy a valóságban vajon mitől ilyen olcsó.
ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Kettőt is.
ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!