Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A túltötes megölheti egy...

Kisdanibrian19830112 kérdése:

A túltötes megölheti egy zenegép aksiját: Mit tehetünk ellene?

Figyelt kérdés

A telefonnak tudom hogy nem jó a túltöltés, de hát azért egy nagy dög hangfalnál bírnia kéne: nem?

Töltseek alul mindig: Húzzam fel az órát vagy indítsák stopper a töltés kezdetekor?



tegnap 19:17
 1/4 A kérdező kommentje:
A töltésidőre 6-10 óra van írva. A gép üzemideje megkímélte 8, nagy hangerőn 4óra:45 perc. Töltsem minden lemeritéskor 8 órát?!
tegnap 19:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy dízelgenerátort hozzá! A megfelelően beállított fordulatszám a dobgépet is helyettesíteni fogja. :)
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mai szerkezetekben a töltőáramkör figyeli az akkumulátor töltöttségi szintjét, és amikor érzékeli, hogy az akkumulátor feltöltődött, leállítja a töltést. Neked ezzel nem kell foglalkozni.
tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"A telefonnak tudom hogy nem jó a túltöltés.."

Már vagy 20 éve megoldott "probléma", a töltésvezérlő szoftverek és elektronikák ezt megoldják. 20 és 80 % közt tartani az akut minimális élettartam növekedést eredményez csak. Szó szerinti túltöltés meg a fentiek miatt lehetetlen.

tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!