Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem erősíti úgy ki a...

Miért nem erősíti úgy ki a gitárt egy zenegép, mint a telefont?!?!?

Figyelt kérdés
Rossz a gitárom. Miért nincs benne kis erősítő?!?!?!?

2023. szept. 6. 19:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Nagy szutyok az elektromos gitárok!!!! Nincs hang erejük????
2023. szept. 6. 19:15
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Cseszd meg!

Miért szidod? Olyat kellett volna venni amiben van erősítő.

És nem a gitár a hülye..

Amúgy létezik olyan erősítő/kombó amelyik "kihangerőzi" rendesen.

2023. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mojjo ***** válasza:
100%
Szerintem tedd le nyugodtan a gitárt, látod, még hangja sincs, nem kell ezt erőltetni.
2023. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem felejtettél el elemet cserélni abban a gitárban?

XD

2023. szept. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még egy próba: Lehet hogy az AUX bemenet jobban erősít, mint a guitar bemenet? A telefont auxra rápróbáltam, Üvöltött mikor bekapcsoltam maxon. Ha szerencsém van megúszom egy 6,3-3,5 Jack átalakítóval. A másik bajom az: A telóval jól szuperál az aksi a hanggépen, a gitár meg lezabálja!!
2023. szept. 6. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: milyen "zenegép" és milyen gitár? Gyártó, típus?


A "zenegépeken" általában vonalszintű bemenet szokott lenni, ami konzumer készülékeknél −10 dBV, vagyis 0,316 V(RMS).

A gitárnak ettől kisebb jelszintje szokott lenni, kb. (nem szabványos) -20 dBV vagyis 0,1 V(RMS).

[link]

[link]

2023. szept. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kérdező már megkapta a linket privátban, de ez annyira fekszik a témához, hogy ide is kirakom spenótpapa hangszerbolti-eladóképző szakkurzusát:

[link]

:)

2023. szept. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Eközben a kérdező elektromos gitárja: [link]


:D

2023. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én kocsim meg nem akar menni vízzel, pedig abban is vannak molekulák meg folyik meg minden. Kivagyok idegből, már azon is gondolkodtam, jobb lett volna szamarat venni.
2023. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 - sajnos a szamár is olyan mint az autó - nemcsak víz, hanem szénhidrogén-tartalmú üzemanyag is kell bele. Ráadásul soha sem állhat le az alapjárata!
2023. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!