Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az hogy lehetséges, hogy az...

Az hogy lehetséges, hogy az autó hifi ugyanúgy játsza az SD kártyáról letörölt számokat? 🤔

Figyelt kérdés
Kopra töröltem mindent mindent, aztán betettem, de ugyanúgy játszotta a korábbi számokat, aztán rámásoltam egy új albumot és miután az lement, jöttek a régi számok, de valóban törölve lettek, ezt nem értem..
szept. 16. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha még törölni sem tudsz akkor hogy a p.csába bírsz írni?
szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
A gyorsítótárában voltak a régi számok.
szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szirty ***** válasza:
70%

"Az hogy lehetséges, hogy..."


Sehogy.

szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Egyes válaszoló egy 🤡 XD.
szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Azok ott vannak a fejegység belső tárolójában, léteznek ilyenek amikbe már belekerül automatikusan az adat a médiáról (pendrive vagy sd kártya). Fejegységből is töröld ezeket és ennyi.
szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Csakhogy akkor nem az "sd kártyáról letörölt" számokat játssza, hanem a fejegységbe beírt számokat.
szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog lehetséges:

1. Nem törölted a zenéket

2. A hifi a saját memóriájából játsza le őket

szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

"2. A hifi a saját memóriájából játsza le őket"

Ezt mondtam én is, mégis rommá ponztatok gyökerek! :D

szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%
Olvasd el a használati utasítást, hogy az autórádiódnak van-e tároló memória funkciója, bár ez nem a Skynet, hogy mágától bármit is odarak. Formázd le a kártyád, de nem gyorsformázással. Kártya nélkül is lejátsza azokat a számokat?
szept. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!