Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » OLED után milyennek látod az...

OLED után milyennek látod az lcd-t (lehetőleg ips)?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom, hogy akik egyszer vettek oled tv-t/monitort már nem tudnak visszatérni/ránézni az lcd-re. Én is vettem egy oled tv-t és valóban sokkal jobb, mint az lcd monitorom, de ettől függetlenül én még most is simán tudok játszani a szürke feketékkel is, nem különösebben zavar.

Nálatok milyen volt a váltás lcd-ről oled-re?



szept. 1. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Kaptam a cégtől OLED telefont, soha többé nem kéne ennél korábbi technológia. Olyan szép és jól látható az OLED, hogy nem akarok visszalépni. Nyilván lesz majd az OLED-nél jobb technológia, arra is kíváncsi leszek.
szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nappal annyira nem számít. Nekem se
szept. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Ne tudd meg, én a Panasonic plazma TV után sem tudok / akarok LCD-re váltani. Legalábbis a házimoziban.
szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 retektorta ***** válasza:
A telefonom OLED, tényleg szép, de nem érzem, hogy eddig ez hiányzott az életemből. A laptopom OLED, azt hittem az első pár napban falhoz baszom, annyira gyűlöltem. Sötétben gyönyörű képe van, de úgy tükröződik, nappal meg kell gondolnom, hogy hova ülök le a lakásban, mert világos helyen használhatatlan. Szabad téren szintén használhatatlan. A korább gépem sokkal gyengébb LCD kijelző mellett jobb volt. TV nem érdekel, régi LCD van, jó az még.
szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb a kijelző, annál markánsabb a különbség. 40" közelében már nehéz elviselni a hagyományos LCD háttérvilágítását. Ha oled nem is, de legalább miniled legyen.
szept. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még 2019-ben vettem egy LG oled 65"-os tévét. Még most is hitetlenül bámulom, mennyire természetes, élénk, valóságszerű a megjelenítése. Egyedül a 3D hiányzik belőle!


Azelőtt az áruházakban lenyűgözve bámultam az aktív 3D tartalmakat a tesztként kirakott szemüvegekkel.

Akkor azért nem vettem, mondom, megvárom, míg az oled minőségben jön majd ki 3D.


Mire eljytottam odáig, hogy a megjelenítésre, semmihez nem fogható oledet megláttam, addigra ninxs műr egyikben semb3D hatás, pedig a 3D jamerát is még anno beszereztem hozzá.

Erre megszüntették azt a rendszert..


Na de a lényegre visszatérve, egy régi kicsi kéoernyős tv még van anyu szobájában, de az olyan végszükségnek jó.


Ha élményt szeretnék, akkor csakis az oled-et nézem.


Ezeket be kell állítani a menüjében, ahhoz, hogy tökáletes legyen.


Egy varátunknak mutattam, még az elején, aztán ők is vettek egy épp ilyent.

Egyik alkalommal elmentem hozzájuk. Semmi nem volt beállítva rajta normálisan.


Amikor megcsináltam neki, csak álmélkodott, hogy mennyivrl jobb lett!

szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!