Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tv ét vegyek?Egyszer...

Milyen tv ét vegyek?Egyszer elmentem egy Flancoba és ott volt egy csomó Samsung tv Qled uled oled nano cell de én ahogy nézegettem őket nekem mindegyik úggyan úgy nézett ki mit mondtok?

Figyelt kérdés

aug. 10. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd meg a legolcsóbbat. Van egyébként különbség, de az gyakran csak otthon látható, ahol sötétebb van, vagy épp világosabb, ha besüt a nap, vagy hallható, mert a hangzás sem mindegy, vagy milyen rendszer fut milyen (gyors vagy lassú) processzoron, stb. Nem lehet konkrét típust kiemelni, nézegess tévéteszteket esetleg, nem baj, ha másik típus.
aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
55%

Tényleg fölösleges a vásárlást elkomplikálni. Vedd a kategória legalját, a legolcsóbbat.

(ugyanazok a chip-ek lesznek benne, sőt a kijelzője is épp ott készül). A világon 3 db kijelző gyár van, mindegyik ugyanott gyártódik.

aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés köszi
aug. 10. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:

kérdezőnek: tényleg mindegy mit veszel, ha nem látod a különbséget.


Más:


"A világon 3 db kijelző gyár van, mindegyik ugyanott gyártódik."


1. /Honnan veszitek ezt a sok marhaságot?


2. /Még azonos műszakban sem garantált, hogy azonos minőségű végtermék jön le a gyártósorról.


[link]

aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!