Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek? A fényképezőgépemr...

Mit tegyek? A fényképezőgépemről szeretném feltenni a képeket a számitógépemre. Sikertelenül

Figyelt kérdés

a fényképezőgépemről szeretném feltenni a képeket a számitógépemre..sikertelenül

nem jön elő semmi program ,ha összeköttetem(USB-vel)

miylen program segithet??


(már sokszor tettem fel a számitógépemre képeket de most új lett a windowsom,,lehet ezen nincs telepitve olyan program..mit tegyek?

a netről nmilyent lehet letölteni?)


2010. nov. 2. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

nem elég ha az intézőben megnyitod a fényképezőgép mappáját, azon belül lesz még egy mappa és abban a képek, elvileg ez program nélkül is megy...


vagy dugd be a gépbe a kártyát ha van kártyaolvasód


más ötletem nincs...

2010. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Leginkább az a driver lemez kéne, amit a fotómasinával adtak...

A PC felismeri, hogy rácsatlakozott az eszköz?

2010. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Tölsd le a picasát, a géped majd automatikusan odarendezi a képeid.

Egyébként fel kellenne ismernie a gépnek!

Nekem rögtön beugrik a kis ablak!

2010. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem jelenik meg a fényképezőgép a Sajátgépben, mint egy új meghajtó?? Mert onnan simán megnyitod, kijelölöd, hogy mit akarsz átmenteni, másolás, és beilleszted egy mappába.
2010. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a legegyszerűbb, de a legbiztosabb módszer ha kiveszed a memokártyát a gépből és berakod kártyaolvasóba, azt biztos beolvassa
2010. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
dde nincs laptopom és a számitógépbe van memóriakártyasolvasó??
2010. nov. 2. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
az asztali gépekbe általában nincs kártyaolvasó, viszont 8-900 Ft-ért már lehet venni (tesco, auchan stb) egy olyan kártyaolvasót, ami többfajta kártyát is kezel és simán az USB portra csatlakoztatható! Akkor a géped egyszerűen cserélhető lemezként érzékeli a memokártyát és lehet másolni a képeket vagy bármit
2010. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!