Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A JBL valóban nem olyan jó...

A JBL valóban nem olyan jó márka mint amilyennek be van állítva?

Figyelt kérdés
Sokan írják hogy ez a márka a hangszórók terén nem a legszebb hangzású, sokan dobozos hangúnak nevezik. Nekem van JBL fülesem és hangszóróm, az egyik egy Partybox 310, a másik Charge 3 megvagyok velük elégedve. Nagyon jó a basszusa, szép a hangja. Bár a Charge 3 gyakran mintha recsegne, ezt olvastam is hogy megjelenik ez a hiba. A füles szintén tökéletes.

aug. 16. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amúgy egész jó, de vannak apróbb hibái, mint pl. ez a recsegés, basszusa sem mindegyiknek jó, túl van tolva.
aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Néha túltolja
aug. 16. 11:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tesóknak utcára teljesen megfelel
aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Szirty ***** válasza:
35%

Régebben minőségi cuccokat gyártott, de durván prostituálódott amióta partyboxokat meg bluetooth boomboxokat és egyéb nájlonszarokat gyárt.


"Partybox 310, a másik Charge 3"


Igen pont ilyen hulladékokat tol ma már :-/

aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem hulladékok, de mindenkinek másak a preferenciái
aug. 16. 16:58
 6/15 Szirty ***** válasza:

"mindenkinek másak a preferenciái"


Igen.

De ha megvan a saját véleményed akkor minek kérdezted meg?

Másokat akarsz meggyőzni arról hogy milyen jó, vagy önigazolást keresel?

aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Általánosságban gondoltam
aug. 16. 17:42
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

MOndjuk szerintem a néhány ezer forintos kinai (aliexpresses) füles épp azt tudja, mint az általad kérdezett túlárazott szar. És ezt a túlárzott szart többnyire olyanok fülén látom, akik annyira sötétek a zenéhez, hogy bármit megvennének.

Ne vegyél túlárazott szemeteket. Ne hidd, hogy te különleges vagy, akinek a jbl is kevés. Valójában kb annyit érsz, hogy az aliexpresses alap fejhallgató is épp jó lenne.

aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Referencia szintű ipari hangszóróik vannak, de kommersz célra teljesen átlagosat gyártanak csak, egyáltalán nem kiemelkedőek. Főleg USA-ban terjedt el a márka kvázi ipari standardként.
aug. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szirty ***** válasza:

Sokszor az az igény hogy hangos legyen és duffogjon.

Azt meg pont tudja.

aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!