Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót érdemes...

Milyen fejhallgatót érdemes venni PC-hez és TV-hez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnénk venni egy fejhallgatót, mert ki akarjuk küszöbölni, hogy időnként engem zavar, ha a párom TV-zik, időnként pedig őt, ha én gépezek (olyan távolságban vagyunk, hogy áthallatszanak a hangok). Egy fejhallgató megoldaná ezt a problémát.


Viszont így olyat keresünk, ami egyrészt vezeték nélküli, másrészt pedig ha van rá mód, akkor dongle nélkül képes csatlakozni eszközökhöz (vagyis az eszköz hozzá), mert az elég kényelmetlen lenne, ha a dongle-t mindig át kéne dugni, attól függően, hogy épp a géphez vagy a TV-hez szeretnénk csatlakoztatni.


Mivel alapvetően nem a legfullosabb hangminőségért szeretnénk ilyet venni, ezért túl sok pénzt nem is szánnánk rá. Olyan 30-40 ezerre gondoltunk.


Létezik ilyen eszköz? Tudtok ajánlani konkrét terméket? Soha nem volt fejhallgatóm nem tudom, hogy mit illik ilyenkor figyelni, illetve mi fedi le a mi igényünket. A gép és a Tv is bluetooth-képes.


Köszönöm!



júl. 9. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Ennyiért semmilyet.
júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Pl. Jbl tune 670

40 ezerért kapható,zajszűréses

júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
Ez bluetoothos, ami köztudottan alkalmatlan a feladatra...
júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért is?
júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Latency kisfiam. A durva latency.
júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul ha lehet
júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
3%
Nem lehet.
júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

[link]

Ez bőven jó arra a célra.

júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
32%
Ahogy erre az előző hozzászóló is felhívta a figyelmet, a bluetooth alkalmatlan ilyen jellegű felhasználásra, tekintve a jelentős késleltetést. Filmet nézni is borzasztó, hát, még ha játékra kerül a sor (ha már PC). Ennyi pénzért nincs olyan, amit ajánlani lehetne.
júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ti 10 évvel ezelőtt vagytok, manapság simán jó lehet bluetooth-tal mindent is. Még vannak olyan eszközök is, amikkel a kompetitív játék is élhető.

Ezért szokás mondani az IT-ra, hogy sosem áll meg. Ha nem jársz utána a dolgoknak lemaradsz és hülyeséget mondasz.

júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!