Ha akarok venni egy JBL-t (média marketbe ) kapok rá garanciát ? Ha igen hogy tudom elintézni ? Ügyfél szolgálat? Vagy azonnal érvényes a garancia ?

Figyelt kérdés

jún. 7. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pénztár után oda kell menni az ügyfélszolgálathoz és ott kitöltik a jótálláshoz a papírokat.
jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És az ott lesz a média márketbe a pénztárnál ?
jún. 7. 17:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden üzlet más, de valahol a pénztárak és a kijárat között keresd. Biztos, hogy ki van írva.
jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én az Árkádba szeretném
jún. 7. 17:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Vagy a pénztáros nem tudja ?
jún. 7. 17:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Megveszed kifizeted utána a kasszás egyből át is fog irányítani a vevőszolgálati pulthoz ahol lepecsételik neked. Jogszabály szerint 10K alatt nem köteles garanciát adni de a nagyobb márkák mindig szoktak azalatt is.
jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 47. ***** válasza:

#9

marketbeN

, hogy

Ügyfélszolgálat

ÁrkádbaN

jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De nem is a kérdésre akartam válaszolni csak meg akartam kérdezni miért veszel szemetet

Eleve már a kérdés is rossz ha valaki egyáltalán egy túlárazott szemetet akar venni

jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#12 Nem szemét, és sztem megéri az árát
jún. 8. 09:47
 10/12 A kérdező kommentje:
#11 a h a hogy rövidítése
jún. 8. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!