Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha a ps5-höz veszek adaptert...

Ha a ps5-höz veszek adaptert amihez csatlakoztatom a billentyüzetet meg az egeret, akkor minden játék tud menni billentyüvel meg egérrel?

Figyelt kérdés
Mert adapter nélkül is tudom használni de nem minden játéknál, mert van amelyik nem támogassa de állítólag ha veszel adaptert akkor tudsz minden játékkal játszani úgy, ez igaz?
máj. 30. 18:32
 1/6 47. ***** válasza:
Nem
máj. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig azt olvastam ez igaz :/
máj. 31. 06:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel ezek az eszközök nem „hivatalos” gyári kiegészítők, így biztosra nem lehet kijelenteni, hogy minden játék esetében jól működnek. Az lehet, hogy irányíthatóvá válik vele a játék, de az már nem, hogy azt az élményt kapod, amit mondjuk PC-n, előfordulhat, hogy működik, de minek.
máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azért egy egy játékot sokkal jobban lehet irányítani egérrel mint kontrollerrel szerintem, de miért ne kapná ugyan azt az élményt? Nem kötekedésből kérdezem. Csak például a fortnitot egérrel és billentyüzettel játszom és szerintem ugyan azaz élmény mint egy PCnél
máj. 31. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Általánosságban elmondható, hogy ha egy multiplayer játék alapból nem támogatja az egér + billentyűzet kombót, akkor ha egy ilyen eszközzel még ha működésre is tudod bírni, azért bannolni fogják a PSN-fiókodat, de a játékspecifikus profilodat szinte biztosan.


Singleplayer játékokban lehet max ezeket használni, de ott is mivel az egér kénytelen egy analogkart emulálni, az ilyen megoldások nem szoktak kifejezetten jól működni.

máj. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 Amelyik játék eleve így van megcsinálva, ott nyilván jól működik, de ahogy az #5-ös is mondja a többinél ez egy emuláció, ami vagy jó, vagy nem, ráadásul valóban nem szeretik, ha valaki ilyet használ, mert ha a játék nem így van kitalálva, akkor ez lényegében csalás. Láttam olyanokat is, ami több profilt tárol, hogy a játékokat hozzá lehessen hangolni, de a tökéletes élmény így sem garantált, és valóban, akár ki is zárhatod magad bizonyos online játékokból ezzel. Szóval óvatosan...
máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!